Burcu Biricik, eşi Emre Yetkin'in en az kendisi kadar hamarat olduğunu söyledi ve açıkladı: "Ben çalıştığım zamanlarda yemeği eşim yapar"
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Burcu Biricik, eşi Emre Yetkin'in en az kendisi kadar hamarat olduğunu söyledi ve açıkladı: "Ben çalıştığım zamanlarda yemeği eşim yapar" I_vote_lcap96%Burcu Biricik, eşi Emre Yetkin'in en az kendisi kadar hamarat olduğunu söyledi ve açıkladı: "Ben çalıştığım zamanlarda yemeği eşim yapar" I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Burcu Biricik, eşi Emre Yetkin'in en az kendisi kadar hamarat olduğunu söyledi ve açıkladı: "Ben çalıştığım zamanlarda yemeği eşim yapar" I_vote_lcap1%Burcu Biricik, eşi Emre Yetkin'in en az kendisi kadar hamarat olduğunu söyledi ve açıkladı: "Ben çalıştığım zamanlarda yemeği eşim yapar" I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Burcu Biricik, eşi Emre Yetkin'in en az kendisi kadar hamarat olduğunu söyledi ve açıkladı: "Ben çalıştığım zamanlarda yemeği eşim yapar" I_vote_lcap1%Burcu Biricik, eşi Emre Yetkin'in en az kendisi kadar hamarat olduğunu söyledi ve açıkladı: "Ben çalıştığım zamanlarda yemeği eşim yapar" I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Burcu Biricik, eşi Emre Yetkin'in en az kendisi kadar hamarat olduğunu söyledi ve açıkladı: "Ben çalıştığım zamanlarda yemeği eşim yapar" I_vote_lcap3%Burcu Biricik, eşi Emre Yetkin'in en az kendisi kadar hamarat olduğunu söyledi ve açıkladı: "Ben çalıştığım zamanlarda yemeği eşim yapar" I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 13.05.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:04:52

» 13.05.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:02:32

» Deniz Kimyoncuoğlu NCAA yolunda!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:56:37

» Fenerbahçe, Kayserispor'u 3-0 mağlup ederek şampiyonluk şansını sürdürdü!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:50:05

» Fenerbahçe, puan rekorunu egale etti
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:48:41

» Batshuayi, Fenerbahçe'de her şeye rağmen parıldıyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:47:43

» Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin tarihi değişti!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:46:44

» Beşiktaş ile Trabzonspor'un karşı karşıya geleceği Ziraat Türkiye Kupası finali, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:43:03

» Milli okçu Mete Gazoz, Açık Hava Avrupa Okçuluk Şampiyonası Klasik Yay Erkekler dalında altın madalya kazandı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:40:00

» Halkbank, Efeler Ligi’nde şampiyon oldu!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:39:02

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Burcu Biricik, eşi Emre Yetkin'in en az kendisi kadar hamarat olduğunu söyledi ve açıkladı: "Ben çalıştığım zamanlarda yemeği eşim yapar"

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Temmuz ayında nikâh masasına oturan Burcu Biricik ve Emre Yetkin, önceki akşam Akmerkez’de görüntülendi. Yeni yıl için alışveriş yapan ikili,  muhabirlerin ricasını kırmayarak poz verdi. Evliliğin çok iyi gittiğini belirten Biricik, “Evde her şey yolunda gidiyor, herkese tavsiye ederiz” dedi.
Burcu Biricik, eşi Emre Yetkin'in en az kendisi kadar hamarat olduğunu söyledi ve açıkladı: "Ben çalıştığım zamanlarda yemeği eşim yapar" A-96

“EŞİM DE MUTFAĞA GİRİYOR”
Öte yandan Biricik, ev hayatlarına dair mini bir açıklama yaptı. Mutfakta iddialı olduğunu belirten güzel oyuncu, “Evde yemekleri ben yapıyorum, ama işten geç geldiğim zaman eşim mutfağa giriyor. Kendisi de benim gibi hamarat” dedi. İkili temmuz ayında yaşamlarını birleştirmişti.
Burcu Biricik, eşi Emre Yetkin'in en az kendisi kadar hamarat olduğunu söyledi ve açıkladı: "Ben çalıştığım zamanlarda yemeği eşim yapar" C-16

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]