Galatasaray'ın Hollandalı yıldız futbolcusu Wesley Sneijder'in annesi Sylvia'dan flaş sözler...
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Galatasaray'ın Hollandalı yıldız futbolcusu Wesley Sneijder'in annesi Sylvia'dan flaş sözler... I_vote_lcap96%Galatasaray'ın Hollandalı yıldız futbolcusu Wesley Sneijder'in annesi Sylvia'dan flaş sözler... I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Galatasaray'ın Hollandalı yıldız futbolcusu Wesley Sneijder'in annesi Sylvia'dan flaş sözler... I_vote_lcap1%Galatasaray'ın Hollandalı yıldız futbolcusu Wesley Sneijder'in annesi Sylvia'dan flaş sözler... I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Galatasaray'ın Hollandalı yıldız futbolcusu Wesley Sneijder'in annesi Sylvia'dan flaş sözler... I_vote_lcap1%Galatasaray'ın Hollandalı yıldız futbolcusu Wesley Sneijder'in annesi Sylvia'dan flaş sözler... I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Galatasaray'ın Hollandalı yıldız futbolcusu Wesley Sneijder'in annesi Sylvia'dan flaş sözler... I_vote_lcap3%Galatasaray'ın Hollandalı yıldız futbolcusu Wesley Sneijder'in annesi Sylvia'dan flaş sözler... I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Galatasaray'ın Hollandalı yıldız futbolcusu Wesley Sneijder'in annesi Sylvia'dan flaş sözler...

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Hollanda'nın RTL Nieuws kanalına konuşan Sylvia Sneijder, Reina'daki patlama esnasında Sneijder ve ailesinin yurt dışında olduğunu söylerken, "Ya eğer yılbaşını orada kutluyor olsalardı? Ne olacaktı? Her gün bir şey olmaması için dua ediyorum. Wesley yine futbol oynamak için oraya gidecek. Ama her gün oradan ayrılması için dua ediyorum" ifadelerini kullandı.
Galatasaray ile 2018 yılına kadar sözleşmesi bulunan yıldız oyuncu her fırsatta Türkiye'den ayrılmak gibi bir düşüncesinin olmadığını dile getiriyordu.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]