Önce ablasını bıçakladı sonra öptü! 4 yaşındaki çocuk herkesi şaşkına çevirdi
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Önce ablasını bıçakladı sonra öptü! 4 yaşındaki çocuk herkesi şaşkına çevirdi I_vote_lcap96%Önce ablasını bıçakladı sonra öptü! 4 yaşındaki çocuk herkesi şaşkına çevirdi I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Önce ablasını bıçakladı sonra öptü! 4 yaşındaki çocuk herkesi şaşkına çevirdi I_vote_lcap1%Önce ablasını bıçakladı sonra öptü! 4 yaşındaki çocuk herkesi şaşkına çevirdi I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Önce ablasını bıçakladı sonra öptü! 4 yaşındaki çocuk herkesi şaşkına çevirdi I_vote_lcap1%Önce ablasını bıçakladı sonra öptü! 4 yaşındaki çocuk herkesi şaşkına çevirdi I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Önce ablasını bıçakladı sonra öptü! 4 yaşındaki çocuk herkesi şaşkına çevirdi I_vote_lcap3%Önce ablasını bıçakladı sonra öptü! 4 yaşındaki çocuk herkesi şaşkına çevirdi I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Galatasaray'dan Fenerbahçe maçı öncesi şaşırtan şampiyonluk kutlaması gelişmesi!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:55:59

» Uğurcan Çakır cephesinden Galatasaray açıklaması geldi! Aylardır sezon sonunda imza atacağı konuşuluyordu...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:53:59

» Kerem Aktürkoğlu, Süper Lig devi Beşiktaş ile görüşme yapacak! Transfer döneminin bomba gelişmesi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:52:41

» 22 maçlık galibiyet serisi sona erdi! Filenin Sultanları yenildi
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:48:30

» 2024 Voleybol Milletler Ligi'nde ilk maçlar oynandı! Direkt rakiplerimizden Almanya ve ABD net sonuçlarla güne damga vurdu...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:47:31

» Yeşilçam yıldızı Ahu Tuğba taburcu oldu! Yemek yiyemiyor, mamayla besleniyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:45:52

» Arka Sokaklar'a geri dönmüştü! Şevket Çoruh'un Serenay Sarıkaya göndermesi olay oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:44:49

» İstanbul'da milyonlarca liralık kuyumcu soygunu! Şüpheliler silahlarıyla birlikte havuzlu lüks rezidansta yakalandı
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:39:19

» Rekabet Kurulundan Google kararı! Günlük para cezası uygulanacak
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:38:29

» Şarkıcı ve manken Ece Gürsel annesiyle pozlarını paylaştı! Sosyal medyada yorum yağdı: "Kimse inanmaz anne-kız"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:37:00

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Önce ablasını bıçakladı sonra öptü! 4 yaşındaki çocuk herkesi şaşkına çevirdi

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Bursa'nın İnegöl ilçesi Yenice Mahallesi'nde ailesiyle yaşayan 4 yaşındaki G.K., 11 yaşındaki ablasını iki yerinden bıçakladı. Kızını kanlar içinde gören anne şoke olurken, 11 yaşındaki çocuk hastaneye kaldırıldı. Ablasını yaralayan G.K., önce gözyaşı döktü sonra ablasını öperek özür diledi.Bursa'daki olay saat 18.30 sıralarında Yenice Mahallesi Refah Sokak'taki bir evde meydana geldi. Hakan-Cansu K. çifti 2 çocuğunu evde bırakıp markete gitti. 12 yaşındaki E.K., 4 yaşında kardeşi G.K. ile evde oynamaya başladı.ABLASINI İKİ YERİNDEN BIÇAKLADI

O sırada mutfağa giden G.K., aldığı bıçakla sinirlendiği ablasını 2 yerinden yaraladı.

KIZINI KANLAR İÇİNDE GÖRÜNCE ŞOKE OLDU

Eve gelen anne Cansu K., kanlar içinde kalan kızını görünce şoke oldu. Anne yaralı kızını kucaklayıp özel araçla İnegöl Devlet Hastanesine kaldırdı. Yaralı çocuk tedavi altına alındı.
Önce ablasını bıçakladı sonra öptü! 4 yaşındaki çocuk herkesi şaşkına çevirdi 640xauto

ABLASINI ÖPÜP ÖZÜR DİLEDİ

Ablasını gören G.K., önce gözyaşı döktü sonra ablasını öperek özür diledi.
Olayı anlatan abla E.K., "Ben camdan dışarıya bakıyordum. Kardeşim de mutfaktan aldığı bıçakla, dışarıya niye bakıyorsun diyerek beni bıçakladı. Bacağımın 2 yerinden bıçakladı." dedi.

Önce ablasını bıçakladı sonra öptü! 4 yaşındaki çocuk herkesi şaşkına çevirdi 640xauto
Olayı anlatan anne Cansu K., "Ben markete kadar gitmiştim. Bir süre sonra eve dönerken oğlum yanıma koşarak geldi. 'Küçük kardeşim ablamı bıçakladı' dedi. Eve geldiğimde kızım kanlar içindeydi. Hemen bir taksiyle hastaneye getirdim." dedi.
Yaralanan çocuğun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.
Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]