Yengesini evinde başka bir erkekle yakaladı! O anlar sosyal medyada gündem yarattı... 'Bildiğin gibi değil' diyerek kendisini savundu
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Yengesini evinde başka bir erkekle yakaladı! O anlar sosyal medyada gündem yarattı... 'Bildiğin gibi değil' diyerek kendisini savundu I_vote_lcap96%Yengesini evinde başka bir erkekle yakaladı! O anlar sosyal medyada gündem yarattı... 'Bildiğin gibi değil' diyerek kendisini savundu I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Yengesini evinde başka bir erkekle yakaladı! O anlar sosyal medyada gündem yarattı... 'Bildiğin gibi değil' diyerek kendisini savundu I_vote_lcap1%Yengesini evinde başka bir erkekle yakaladı! O anlar sosyal medyada gündem yarattı... 'Bildiğin gibi değil' diyerek kendisini savundu I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Yengesini evinde başka bir erkekle yakaladı! O anlar sosyal medyada gündem yarattı... 'Bildiğin gibi değil' diyerek kendisini savundu I_vote_lcap1%Yengesini evinde başka bir erkekle yakaladı! O anlar sosyal medyada gündem yarattı... 'Bildiğin gibi değil' diyerek kendisini savundu I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Yengesini evinde başka bir erkekle yakaladı! O anlar sosyal medyada gündem yarattı... 'Bildiğin gibi değil' diyerek kendisini savundu I_vote_lcap3%Yengesini evinde başka bir erkekle yakaladı! O anlar sosyal medyada gündem yarattı... 'Bildiğin gibi değil' diyerek kendisini savundu I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Yengesini evinde başka bir erkekle yakaladı! O anlar sosyal medyada gündem yarattı... 'Bildiğin gibi değil' diyerek kendisini savundu

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntü kısa sürede kullanıcılar arasında popüler olmayı başardı. Yengesini ağabeyinin evinde başka bir erkekle yakalayan adamın ifşa ettiği ihanet görüntüleri sosyal medyada gündem oldu. Kullanıcıların büyük bir bölümü görüntülere yorum yapmayı ihmal etmedi.

Yengesini evinde başka bir erkekle yakaladı! O anlar sosyal medyada gündem yarattı... 'Bildiğin gibi değil' diyerek kendisini savundu 18484181-728xauto
Sosyal medyada yengesi ve yengesinin sevgilisini ağabeyinin evinde yakalayan bir adamın cep telefonuyla kaydederek ifşa ettiği görüntüler çok konuşuldu.

Yengesini evinde başka bir erkekle yakaladı! O anlar sosyal medyada gündem yarattı... 'Bildiğin gibi değil' diyerek kendisini savundu 728xauto
Yengesi ve sevgilisini iç çamaşırlarıyla yarı çıplak halde basan adamın görüntülerde, "Ağabeyimin namusunun yanında çırılçıplak ne işin var?

Yengesini evinde başka bir erkekle yakaladı! O anlar sosyal medyada gündem yarattı... 'Bildiğin gibi değil' diyerek kendisini savundu 728xauto
Ben ikinizi yakaladım değil mi? Namusuma ikinizi de öldürürüm. Allah'ıma dinime ikinizi de öldürürüm. Ben bununla yengemi ağabeyimin evinin içinde yakaladım" ifadelerini kullandı.

Mehmet Ağabey diyerek seslenen yenge ise görüntülerde ilk olarak bir kanepenin yanında saklanırken sonrasında sevgilisinin yanına gelerek, "Vallahi bildiğin gibi değil. Onun suçu yok" sözleriyle savunmaya çalıştı.

O anlara sosyal medyadan yorum yağdı.

Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Ben ne izledim ya" yorumunu ekledi.

Yengesini evinde başka bir erkekle yakaladı! O anlar sosyal medyada gündem yarattı... 'Bildiğin gibi değil' diyerek kendisini savundu 1080xauto
Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Sonuna kadar inkar etmeleri şoku" yorumunu yaptı.

Yengesini evinde başka bir erkekle yakaladı! O anlar sosyal medyada gündem yarattı... 'Bildiğin gibi değil' diyerek kendisini savundu 1080xauto

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]