Rita Ora sporu bırakmıyor! Spor pozu olay oldu... Sırrını paylaştı
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Rita Ora sporu bırakmıyor! Spor pozu olay oldu... Sırrını paylaştı I_vote_lcap96%Rita Ora sporu bırakmıyor! Spor pozu olay oldu... Sırrını paylaştı I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Rita Ora sporu bırakmıyor! Spor pozu olay oldu... Sırrını paylaştı I_vote_lcap1%Rita Ora sporu bırakmıyor! Spor pozu olay oldu... Sırrını paylaştı I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Rita Ora sporu bırakmıyor! Spor pozu olay oldu... Sırrını paylaştı I_vote_lcap1%Rita Ora sporu bırakmıyor! Spor pozu olay oldu... Sırrını paylaştı I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Rita Ora sporu bırakmıyor! Spor pozu olay oldu... Sırrını paylaştı I_vote_lcap3%Rita Ora sporu bırakmıyor! Spor pozu olay oldu... Sırrını paylaştı I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Rita Ora sporu bırakmıyor! Spor pozu olay oldu... Sırrını paylaştı

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Sosyal medya paylaşımları ve özel hayatıyla sık sık gündeme gelen şarkıcı Rita Ora son olarak spor yaptığı anları paylaştı. Takipçilerinden şarkıcıya beğeni ve yorum geldi.

Rita Ora sporu bırakmıyor! Spor pozu olay oldu... Sırrını paylaştı 18586285-728xauto
Rita Ora yaptığı açıklamalar ve seçtiği sahne tarzlarıyla oldukça adından söz ettiren bir isim...

NTRENMAN FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTI

[size][size]

Rita Ora sporu bırakmıyor! Spor pozu olay oldu... Sırrını paylaştı 728xauto
İngiliz şarkıcı Rita Ora hem şarkılarıyla hem de özel hayatıyla adından söz ettiriyor. Fit görünümü ve cesur tarzıyla dikkat çeken ünlü şarkıcı bu defa son pozlarıyla olay oldu.
Şarkıcı son olarak sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla gündeme geldi. 16,1 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından antrenman yaptığı fotoğraflarını paylaştı.
Rita, paylaşımın altına 'Bu o gönderilerden biri... egzersizler ve kahkahalar...' yazdı.  Şarkıcının spor tarzı ise dikkat çekti.
Sırrını anlatan Rita, "Düzenli olarak 40 dakikalık kızılötesi saunalara katılıyorum ve ardından soğuk bir dalış veya duş alıyorum" dedi.
Şarkıcı, panik atakların meydana geldiğinde 'yabancı hissettirdiğini' ancak semptomlarını kontrol altına almak için akupunktur ve diğer Çin tıbbı yöntemlerini kullandığını ekledi.

Rita Ora sporu bırakmıyor! Spor pozu olay oldu... Sırrını paylaştı 1080xauto
Rita, sözlerine şöyle devam etti:
"Gerçekten çok kötü bir kaygım var, dürüst olmak gerekirse benim sektörümdeki herkesin kaygısı olduğunu düşünüyorum, bence artık bunun bir sohbete dönüşmesi gerçekten harika ve tıpkı kaygı gibi, diğer günlerden daha iyi günler var, sadece panik atak geçirmek gibi. Artık gerçekten ne zaman geleceğini tanımayı öğrendim. Eskiden kendimi hâlâ yabancıymış gibi hissederdim ve küçük şeyler yapardım, örneğin sinir sistemimde midem var, orada çok fazla akupunktur yapıyorum ve sadece nefes alıyorum ve yaklaşık 20 saat orada yatıyorum. 

Rita Ora sporu bırakmıyor! Spor pozu olay oldu... Sırrını paylaştı 1080xauto
Çin tıbbını seviyorum, birçok farklı yöntemi deneyip bir araya getiriyorum, sadece tek kişilik bir şey değilim.'"[/size][/size]

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]