Maneviyata dönmüştü! 'Sanatçılar ticaret yapamıyor' diyen Yaşar Alptekin batırdığı işleri tek tek saydı
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Maneviyata dönmüştü! 'Sanatçılar ticaret yapamıyor' diyen Yaşar Alptekin batırdığı işleri tek tek saydı I_vote_lcap96%Maneviyata dönmüştü! 'Sanatçılar ticaret yapamıyor' diyen Yaşar Alptekin batırdığı işleri tek tek saydı I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Maneviyata dönmüştü! 'Sanatçılar ticaret yapamıyor' diyen Yaşar Alptekin batırdığı işleri tek tek saydı I_vote_lcap1%Maneviyata dönmüştü! 'Sanatçılar ticaret yapamıyor' diyen Yaşar Alptekin batırdığı işleri tek tek saydı I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Maneviyata dönmüştü! 'Sanatçılar ticaret yapamıyor' diyen Yaşar Alptekin batırdığı işleri tek tek saydı I_vote_lcap1%Maneviyata dönmüştü! 'Sanatçılar ticaret yapamıyor' diyen Yaşar Alptekin batırdığı işleri tek tek saydı I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Maneviyata dönmüştü! 'Sanatçılar ticaret yapamıyor' diyen Yaşar Alptekin batırdığı işleri tek tek saydı I_vote_lcap3%Maneviyata dönmüştü! 'Sanatçılar ticaret yapamıyor' diyen Yaşar Alptekin batırdığı işleri tek tek saydı I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Maneviyata dönmüştü! 'Sanatçılar ticaret yapamıyor' diyen Yaşar Alptekin batırdığı işleri tek tek saydı

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Maneviyata dönmüştü! 'Sanatçılar ticaret yapamıyor' diyen Yaşar Alptekin batırdığı işleri tek tek saydı 640xautoÜnlü isim, programda yaptığı işleri anlattı. Bugüne kadar 12 kez ticarete atıldığını söyleyen Alptekin, hepsinde battığını söyledi.

"BATIRDIĞIM İŞLERLE APARTMAN YAPARDIM"

Alptekin, “Harcadağım parayla bir apartmanım olurdu. Sanatçılar ticarette yapamıyor” ifadelerini kullandı.

Ünlü isim sözlerine şöyle devam etti:
"Batırdığım işlerle apartman alırdım. İlk yaptığım şey ajans açmak oldu ama battım. Ondan sonra bayan konfeksiyon imalatı yaptım onda da battım. Ardından erkek giyim imalatı yaptım, yine battım. Bebek'te güzellik salonu ve solaryum merkezi açtım ve onda da battım. Üsküdar'da restoran açtım ve yine battım. Suadiye'de kafeterya açtım, battım. Ve yine Pendik'te mağaza açtım, onda da battım."Maneviyata dönmüştü! 'Sanatçılar ticaret yapamıyor' diyen Yaşar Alptekin batırdığı işleri tek tek saydı 640xauto

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]