Yolda fenalaşan Nur Yoldaş apar topar hastaneye kaldırıldı!
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Yolda fenalaşan Nur Yoldaş apar topar hastaneye kaldırıldı! I_vote_lcap96%Yolda fenalaşan Nur Yoldaş apar topar hastaneye kaldırıldı! I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Yolda fenalaşan Nur Yoldaş apar topar hastaneye kaldırıldı! I_vote_lcap1%Yolda fenalaşan Nur Yoldaş apar topar hastaneye kaldırıldı! I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Yolda fenalaşan Nur Yoldaş apar topar hastaneye kaldırıldı! I_vote_lcap1%Yolda fenalaşan Nur Yoldaş apar topar hastaneye kaldırıldı! I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Yolda fenalaşan Nur Yoldaş apar topar hastaneye kaldırıldı! I_vote_lcap3%Yolda fenalaşan Nur Yoldaş apar topar hastaneye kaldırıldı! I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Yolda fenalaşan Nur Yoldaş apar topar hastaneye kaldırıldı!

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

68 yaşındaki şarkıcı Nur Yoldaş dün yürüyüş yaptığı sırada fenalaşınca ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Oğlu şarkıcının sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi.

Yolda fenalaşan Nur Yoldaş apar topar hastaneye kaldırıldı! 18700572-728xauto
Yürüyüş yaptığı sırada fenalaşan ve ambulansla hastaneye kaldırılan 68 yaşındaki Nur Yoldaş'ın tomografi, EKG ve kan tahlili sonuçlara göre tedavi uygulanacak.
Yolda fenalaşan Nur Yoldaş apar topar hastaneye kaldırıldı! 640xauto
Nur Yoldaş'ın oğlu, Tunç Devrim Yoldaş, annesinin sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. Yoldaş, "Annem öğleden sonra yürüyüşten dönerken fenalaşıp yere yığıldı, ben yanındaydım, hemen ambulansla hastaneye getirdik" dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]