Sosyal medya fenomeni Sabrina Low, köpeğini kıyafetin uyması için pembe renge boyayınca tepkilerin odağına yerleşti! "Kıyafetime uysun istedim"
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Sosyal medya fenomeni Sabrina Low, köpeğini kıyafetin uyması için pembe renge boyayınca tepkilerin odağına yerleşti! "Kıyafetime uysun istedim" I_vote_lcap96%Sosyal medya fenomeni Sabrina Low, köpeğini kıyafetin uyması için pembe renge boyayınca tepkilerin odağına yerleşti! "Kıyafetime uysun istedim" I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Sosyal medya fenomeni Sabrina Low, köpeğini kıyafetin uyması için pembe renge boyayınca tepkilerin odağına yerleşti! "Kıyafetime uysun istedim" I_vote_lcap1%Sosyal medya fenomeni Sabrina Low, köpeğini kıyafetin uyması için pembe renge boyayınca tepkilerin odağına yerleşti! "Kıyafetime uysun istedim" I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Sosyal medya fenomeni Sabrina Low, köpeğini kıyafetin uyması için pembe renge boyayınca tepkilerin odağına yerleşti! "Kıyafetime uysun istedim" I_vote_lcap1%Sosyal medya fenomeni Sabrina Low, köpeğini kıyafetin uyması için pembe renge boyayınca tepkilerin odağına yerleşti! "Kıyafetime uysun istedim" I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Sosyal medya fenomeni Sabrina Low, köpeğini kıyafetin uyması için pembe renge boyayınca tepkilerin odağına yerleşti! "Kıyafetime uysun istedim" I_vote_lcap3%Sosyal medya fenomeni Sabrina Low, köpeğini kıyafetin uyması için pembe renge boyayınca tepkilerin odağına yerleşti! "Kıyafetime uysun istedim" I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Sosyal medya fenomeni Sabrina Low, köpeğini kıyafetin uyması için pembe renge boyayınca tepkilerin odağına yerleşti! "Kıyafetime uysun istedim"

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

22 yaşındaki sosyal medya fenomeni Sabrina Low, köpeğinin tüylerini pembe renge boyayınca sosyal medya kullanıcılarının hedefi haline geldi. Sosyal medyadan gelen olumsuz tepkilerin üzerine Low çareyi yorumları kapatmakta buldu. Fenomen isim kendisini "Kıyafetime uysun istedim. Onu modaya uygun hale getirdim" diyerek savundu.Sosyal medya fenomeni Sabrina Low hayvanının tüylerini pembeye boyadığı bir fotoğraf serisi paylaşınca kullanıcıların tepkilerinin hedefi haline geldi. Fenomen isim gönderisine, "Bu küçük hayvanı seviyorum. O benim partnerim ve yaptığım her şey onu da içeriyor. Kıyafetime uysun istedim. Onu modaya uygun hale getirdim. İnsanlar benim bir canavar olduğumu, bir suçlu olduğumu, saçma şeyler söylediğimi söyledi. O benim oğlum gibi" dedi.

[ltr][ltr][ltr][size=18]Sosyal medya fenomeni Sabrina Low, köpeğini kıyafetin uyması için pembe renge boyayınca tepkilerin odağına yerleşti! "Kıyafetime uysun istedim" 640xauto
Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü boyanın evcil hayvanın sağlığı üzerinde yaratabileceği olası olumsuz etkilerin altını çizerek hayvanın sağlığıyla ilgili endişelerini dile getirdi.
Sosyal medya fenomeni Sabrina Low, köpeğini kıyafetin uyması için pembe renge boyayınca tepkilerin odağına yerleşti! "Kıyafetime uysun istedim" 640xauto
Sabrina Low henüz eleştirilere yanıt vermedi ancak olayla ilgili tartışmalar büyümeye devam ediyor.[/ltr]
[/ltr][/ltr][/size]

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]