Merve Taşkın'a gelen mesaj şaşırttı! "Eşimi test etmek istiyorum" deyip...
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Merve Taşkın'a gelen mesaj şaşırttı! "Eşimi test etmek istiyorum" deyip... I_vote_lcap96%Merve Taşkın'a gelen mesaj şaşırttı! "Eşimi test etmek istiyorum" deyip... I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Merve Taşkın'a gelen mesaj şaşırttı! "Eşimi test etmek istiyorum" deyip... I_vote_lcap1%Merve Taşkın'a gelen mesaj şaşırttı! "Eşimi test etmek istiyorum" deyip... I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Merve Taşkın'a gelen mesaj şaşırttı! "Eşimi test etmek istiyorum" deyip... I_vote_lcap1%Merve Taşkın'a gelen mesaj şaşırttı! "Eşimi test etmek istiyorum" deyip... I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Merve Taşkın'a gelen mesaj şaşırttı! "Eşimi test etmek istiyorum" deyip... I_vote_lcap3%Merve Taşkın'a gelen mesaj şaşırttı! "Eşimi test etmek istiyorum" deyip... I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Merve Taşkın'a gelen mesaj şaşırttı! "Eşimi test etmek istiyorum" deyip...

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

"Bizim toplumumuz çok mu ahlaklı? Haberlerde gördüğümüz şeyler ya da benim DM'lerim. Bakmak istiyorlar ve bunu ben zorla yapmıyorum" diyerek gündeme gelen fenomen Merve Taşkın bir kadından aldığı mesajı paylaşarak gündem oldu.

Merve Taşkın'a gelen mesaj şaşırttı! "Eşimi test etmek istiyorum" deyip... 18775352-728xauto
Ülkeyi terk ettikten kısa süre sonra geri dönen fenomen kendisine gelen mesajları zaman zaman ifşa ediyor. Bu mesajlardan biri de bir kadından geldi.
Merve Taşkın'a gelen mesaj şaşırttı! "Eşimi test etmek istiyorum" deyip... 640xauto
Merve Taşkın'a gelen mesajda "Merhaba canım ben eşimi test etmek istiyorum yardımcı olursan çok iyi olur" yazıyordu.
Fenomen isim mesajı paylaşarak "Kadınlardan korkulur" dedi. O mesaj sosyal medyada da gündem oldu.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]