Ablamın büyük aşkı yıllar sonra dünürü olacak :(((
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Ablamın büyük aşkı yıllar sonra dünürü olacak :((( I_vote_lcap96%Ablamın büyük aşkı yıllar sonra dünürü olacak :((( I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Ablamın büyük aşkı yıllar sonra dünürü olacak :((( I_vote_lcap1%Ablamın büyük aşkı yıllar sonra dünürü olacak :((( I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Ablamın büyük aşkı yıllar sonra dünürü olacak :((( I_vote_lcap1%Ablamın büyük aşkı yıllar sonra dünürü olacak :((( I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Ablamın büyük aşkı yıllar sonra dünürü olacak :((( I_vote_lcap3%Ablamın büyük aşkı yıllar sonra dünürü olacak :((( I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Ablamın büyük aşkı yıllar sonra dünürü olacak :(((

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Çok sevdiğim içini dışını bildiğim komşum ama kardeşten öteyiz zehra ablamla o yazacak birazdan hikayesini kendi ağzından belki bir yardımınız dokunur.Hasan ilk aşkım uğruna sabahlara kadar ağlayıp yastığımı sırılsıklam eden adam bizim hikayemizin ayrıntılarını başka zaman anlatırım ama şuanda derdim daha da büyük biricik kızım gözümün bebeği hasanın oğluyla aşk yaşıyor ve belki de bizimkinden daha büyük bir aşk ki evlenmemize hiç bir engel yok diyorlar.Durum ise Hasan ben,burak ve Laleden başka bilen yok.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]