Evliymişşşşşş
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Evliymişşşşşş I_vote_lcap96%Evliymişşşşşş I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Evliymişşşşşş I_vote_lcap1%Evliymişşşşşş I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Evliymişşşşşş I_vote_lcap1%Evliymişşşşşş I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Evliymişşşşşş I_vote_lcap3%Evliymişşşşşş I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Evliymişşşşşş

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Evliymişşşşşş Empty Evliymişşşşşş Salı 20 Ocak - 3:04:57

Yazar : EgzotikForum

-
-

Merhabalar bir kaç ay önce yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum.Uzun süredir bir ilişkim olmadı..Ve psikolojik sorunlarım vardı ara ara duygusal boşluktaydım 20 li yaşlarımda tiyatroyla uğrasmıstım ve ne yapmak istedıgımı bılmedıgım bır donem yasadım..yıne pikolojik rahatsızlıgım vardı ve bir cafeye oturmus cay ve sıgara ıcıyordum az sonra dolmusa bınecek ve hastaneye gıdıp tedavımı olmayı dusunuyordum..Cafeden tam kalkarken yan masamda oturan birinin bana sevgi ifade eder gibi baktıgını gordum..o hesabı ıstemıstı ben de aynı anda hesabı ıstedım.ben kalktım dolmusa yonelırken arkama baktım o da bakıyordu bana..ben dolmusa bındım o da dolmusa bındı ben arka koltuga oturmustum o da arka koltuga oturdu ve dızını benım dızıme degdırdı ve ben hıc ses cıkarmadım..aslında kı uzun suredır elımden bıle tutan olmamıstı..sonra bır anda ellerımız tutustuk..bana askım dedı ..nereye gıttıgımı sordu ben de soyledım ben de aynı yere gıdıyorum dedı..bır cafede oturup bıraz sohbet ettık..sonra baska bır yere gıtcektık ama ortadan kayboldu..hıc bır kısıyle bu kadar ısteklı yakınlasmamıstım..yapmak ıstemıstım fakat yapamamıstım..ve hıssederek yaptım ..onunda hısettıgını dusunuyorum..daha sonra bır sekılde face ını buldum evlı oldugunu ogrendım bana evlenıp ayrıldıgını soylemıstı..bır de kızı oldugunu soylemıstı..telefondan aradım gecen gun su an esıyle ıyı yasadıklarını ama 1 yıl once aralarının bozuk oldugunu soyledı..ona asık mısın dıye sordu yanı kendısıne..Sanki ümit verir gibi..hayatım boyunca hep gercek askı yasayacagımı bekledım..ve bekleyecegım..bu gercek mıydı sahtemıydı bılemıyorum ama en sonunda gercek askı bulacagıma ınanıyorum..yorumlarınızı beklerim..sevgiler

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]