Kocamla bir birimizi rüyamızda görmüşüz ...
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Kocamla bir birimizi rüyamızda görmüşüz ... I_vote_lcap96%Kocamla bir birimizi rüyamızda görmüşüz ... I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Kocamla bir birimizi rüyamızda görmüşüz ... I_vote_lcap1%Kocamla bir birimizi rüyamızda görmüşüz ... I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Kocamla bir birimizi rüyamızda görmüşüz ... I_vote_lcap1%Kocamla bir birimizi rüyamızda görmüşüz ... I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Kocamla bir birimizi rüyamızda görmüşüz ... I_vote_lcap3%Kocamla bir birimizi rüyamızda görmüşüz ... I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Kocamla bir birimizi rüyamızda görmüşüz ...

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Çok ilginç bir aşk hikayesi bizimki eşim bundan yaklaşık sekiz yıl önce şuan çalıştığı üniversitenin önünde kendini görmüş ,vay be ben burdamı çalışcam demiş kendi kendine rüyanın devamında da benimle evlendiğini görmüş çok etkilenmiş.Rüyanın etkisini uzun süre atlatamamış. ozaman sınavlara hazırlanıyor ve ben o dönem farklı bir şehirdeydim anlayacağınız birbirimizin varlığından bile habersizdik...
Yıllar sonra benim çalıştığım kuruma tesadüfen türkçe bilmeyen nijeryalı bir öğrencinin evraklarına destek için geldi.Onu ilk gördüğümde,ne kadar da nur yüzlü adam demiştim içimden,oda bi tuhaf olmuştu beni görünce kekelemeye felan başlamıştı.Sonraki zamanlara bana dediki aşkım seni gördüğüm o an sanki vızır vızır araba geçerde aniden birine takılırsın ya öyle hissettim diye:)
Bense o aralar biriyle görüşüyordum herhangi bir duygum yoktu ama o beni çok beğendiğini söylüyordu bende bi görüşelim diyodum.Neyse hiç unutmam bi perşembe gecesi rüyamda o aralar görüştüğüm kişiyi gördüm bir tepenin üstünde konuşuyoruz.Ben hamileymişim ve ona diyormuşum ki ben evlendim ve hamile kaldım çok ani oldu adı da..Sabahında uyandığımda ismi unutmuştum ama S harfi aklımda kalmıştı.Ogün eşim çalıştığım kurumun önüne tak diye geldi ve benimle görüşmek istediğini ve beğendiğini söyledi.Adını söyleyince zaten ben kala kaldım aynı isimdi....
Vessalam 6 ay içinde evlendik yaklaşık bir yıldırda evliyiz[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]MAŞALLAH

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]