İnternetten Evliliğe :)))
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

İnternetten Evliliğe :))) I_vote_lcap96%İnternetten Evliliğe :))) I_vote_rcap 96% [ 915 ]
İnternetten Evliliğe :))) I_vote_lcap1%İnternetten Evliliğe :))) I_vote_rcap 1% [ 7 ]
İnternetten Evliliğe :))) I_vote_lcap1%İnternetten Evliliğe :))) I_vote_rcap 1% [ 6 ]
İnternetten Evliliğe :))) I_vote_lcap3%İnternetten Evliliğe :))) I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Yüzbinlerce takipçisi bulunuyordu! Sosyal medya fenomeni Om Fahad öldürüldü
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:39:21

» Galatasaray'da beklenmedik kriz! Zaha takımdan ayrılıyor, Erden Timur ile özel olarak görüşecek
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:38:23

» Deniz taksi ile kanonun feci kazası! Kadıköy'de kahreden olay: Bir kişinin ayağı koptu
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:37:48

» Kocaeli'deki görüntüler gündem olmuştu! İbrahim Efe, AK Parti'den istifa etti
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:37:08

» Küçükçekmece'de feci kaza! Su birikintisine düşen 5 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:36:34

» Daha önce Fenerbahçe'de de forma giyen Papiss Cisse artık 400 TL için futbol oynuyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:35:56

» Korhan Berzeg ile ilgili önemli gelişme! Kemiklerdeki DNA, kızıyla eşleşti
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:34:30

» Ticaret Bakanlığı, mevzuata uygun şekilde gümrük işlemi tamamlanmadığı için gümrükte terk edilen eski ABD’li basketbolcu Michael Jordan imzalı 3 çift spor ayakkabıyı 5 milyon liraya satışa çıkarttı.
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Nis. - 19:17:59

» Beşiktaş'ta haciz şoku! Ödeme apar topar yapıldı
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Nis. - 19:10:13

» Fenerbahçe Beşiktaş derbisinde Volkan Bayarslan düdük çalacak!
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Nis. - 19:09:09

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İnternetten Evliliğe :)))

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1İnternetten Evliliğe :))) Empty İnternetten Evliliğe :))) Salı 3 Şub. - 17:34:57

Yazar : EgzotikForum

-
-

merhaba bende kendi hikayemi paylaşmak istedim.Öncelikle ben 23 yasındayım bursada yaşıyorum.Oda 28 yasında istanbulda Smile İnternet aşklarından türlü belalar geldiği gibi bazen güzel mutluluklarda gelebiliyormuş Smile
Onu 2008-2009 tarıhlerınden beri tanırım ama sadece internet üzerinden 3 5 konuşmamız olan resimleriyle tanıdıgım birisiydi. Online oyun aracılıgıyla tanışmıştık sadece ikimiz degıl 30 40 kişinin online görüşüp tartıştıgı bır grupduk. O da ben,m için sadece diğerleri gibi birisiydi netden arkadaş..Yine bu gruptan olan benım sıkça konustugum bir bayanla kısa süreli bir gerçek görüşme yaşamıştı ve tabıkı ben o zamanlar herhangı bir ufak hissim dahi olmadıgından bayanı savunur ona kızardım sürekli.Telefon numarasınıda bu sebepten grenmiştim tabi oda benımkın. Daha sonrasında uzun bir muddet 1,5 yıl kadar bu grupla tamamen bagımı kestim faceden sildim herkezi çünkü artık sıkılmıştım.Bu 1,5 yılda herhangi bir görüşme mesajlaşmamız olmamıştı.

2013 şubat ayı başlarında telefonuma bir mesaj geldi.Ben hayvan aktivisti oldugum için sıkça evcil hayvan sahiplendirilmesinde bulunuyordum. Bana 1,5 yıl sonrasında gelen mesaj o na aitdi hayvanlarla bagımı bildiği için kız kardeşi adına yavru bir kedi bulabilirmiyiz az tüylü olanından yazıyordu ilk aklına ben gelmişim.Smile Tabi bende mesele bu olunca hemen atıldım.Faceden ekleyip bu uygunmu şu uygunmu diye muhabbet etmeye başladık.Daha önceden tanıdıgım kişi degıldı değişmiş olgunlaşmıştı.Hoppa zıppa kişi gitmiş yerine işinde gücünde güzel birisi gelmişti.

Böyle konuşmamız devam ederken yakınlaşmaya başlamıştık heycan duyuyordum onunla konuşurken. İnternet basındayken faceden yokken telefondan mesajlaşıyor konusuyorduk.Sürekli tüm gunlerımız beraber geçiyordu.Ama hala arkadaştık ikimizde ben evlenmeyecegım bekar kalacagım diyorduk.Hatta aşktan korkan bir ikiliydik ve sözümüz şuydu ikimizden birisi aşık olursa diğerine söyleyecek ve diğeri buna engel olacak

Aşık değildim henuz yada öyle sanıyordum. Kendisinede sana zorlasan aşık olmam diye hitaplarda bulunuyordum.Hatta bu sık mesajlaşmalardan sıkılmaya başlamıştım.Sadece arkadaştık ne o öyle 40 yıllık sevgılı gibi sürekli konusmalar diyordum.birgun konusmamızda yüzyüze gelelım muhabbet edelım dedi.Hatta 14 şubatda bursaya gelebilecegini söyledı.Bende 14 şubat sevgılıller günü oldugu ıcın reddetmiştim.Sevgililer gününde buluşmamız uygun degıl demiştim.Randevunmu var yoksa diye agzı arama yoluna girdi.Yalnız geçireceğimi söyledım ve o gunde her zamankı gıbı tum gun ve gece konustuk.Sonra 19 şubatta gelcegini söyledı tamam dedim ama çokta istemiyordum daha dogrusu kaçıyordum.

19 şubatta buluştuk bursaya geldi.İki arkadaştık daha sonrasında istanbula döndü ve 2 hafta sonrasında tekrar geldi.Söz vermiştik birdaha benımle görusme istersen ama ben galıba hoşlanıyorum senden aşıkmıyım bilmiyorum dedi.Bendede ona karşı birşeyler oluşmuştu ama söz verdikya gurur dan susuyordum Smile Sonrasında nasıl oldu ne gıttı ınanın hiç bılmıyorum sevgılıydık ve sureklı bursa ıstanbul arası yolcuyduk.! ayımızı tamamladıktan sonra ailesiyle tanıstırmak istedi istanbula gittim tanıştım.Örf adetleri dzenleri bizimkine uygun sevımlı ınsanlardı.

Bunun sonrasında benım aılemle tanısmak ıstedı fakat bn erken oldugunu dusunup yaklasık bir hafta ısrar ettırdım onu.Ve sonunda tanıstılar annem babam vefat ettıgınden ablam ve enıstemle tanıstırdım.Onlara konusma sırasında haftaya istemeye geleceklerini söyledi Smile Agzım kulaklarıma fırlamıştı resmen hem mutluydum hemde napıyorsun daha ck erken dıyordum.

20.04.2013 istemeye geldiler çiçekler muhabbetler ve nişan yüzükleri Smile İsteme ve nişanımız aynı anda oldu Ailelerimiz anlaştı biz ailelerle anlaştık hersey yolunda gidiyordu. Ve şuan nikah için hazırlıklarımızı yapıyoruz. 22.09.2013 günümüzü bile aldık Smile

27 den önce evlenmeyecegğim derken, kısa sürede tanışıp evlenenlere kızarken, ve eş adayımı önceden hiç sevmezken şimdi dediğim herşeyin tersi oldu.İyikide olmuş birbirimizi çok seviyoruz bir an önce evlenip bebişler istiyoruz. Smile

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]