Çok gizli aşk kokan yazılar
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Çok gizli aşk kokan yazılar  I_vote_lcap96%Çok gizli aşk kokan yazılar  I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Çok gizli aşk kokan yazılar  I_vote_lcap1%Çok gizli aşk kokan yazılar  I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Çok gizli aşk kokan yazılar  I_vote_lcap1%Çok gizli aşk kokan yazılar  I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Çok gizli aşk kokan yazılar  I_vote_lcap3%Çok gizli aşk kokan yazılar  I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Çok gizli aşk kokan yazılar

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Çok gizli aşk kokan yazılar  Empty Çok gizli aşk kokan yazılar Salı 3 Şub. - 17:35:27

Yazar : EgzotikForum

-
-

Çok aşık oldum, şiddetle, bir anda, yangından mal kaçırır gibi. Kokusuna "aşk" adını verdim, ona "aşk kokulum" dedim.
Bakışına, gülüşüne, nefesine henüz isim bulamadım her biri dünyanın en güzel manzarası gibi.. Bakmaya doyamam gibi, biraz benim gibi, biraz rüya gibi, canımın bebeği gibi, gözümden sakınıyorum gibi.. Uğruna tüm dünyayı reddetmek gibi, dünyanın yerine sadece onu koymak gibi, etrafında dönüp durmak gibi.. Sarılsam mı? Öpsem mi? Sevişsem mi? üçlemi arasında dolanıp durmak gibi, ne yapsam doyamam hissi gibi..
Çocuk kahkası gibi, huzurun can bulmuş hali gibi.. Mesela sesi; sadece benim duyabileceğim bir melodi barındırıyor içinde, dünyanın en neşeli melodisi, bu yüzdendir sesini duyar duymaz gülümseyişlerim.. Ve beni daha da gülümseten bir gerçek varsa o da tüm bu güzelliklere benim sahip olmam, "bu adam benim" diye özgürce söyleyebilmem.. Bana baktığında, karşımda gözlerinin gülümsemesi..
Birinin gözündeki gülümsemeyim ben artık, gülümserken kıvrılan dudağıyım, bazen üzüntüsü, çoğu zaman neşesiyim.. Ben onun beni sevdiği kadarım.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]