Pes - Full Rip İndir
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Pes  - Full Rip İndir I_vote_lcap96%Pes  - Full Rip İndir I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Pes  - Full Rip İndir I_vote_lcap1%Pes  - Full Rip İndir I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Pes  - Full Rip İndir I_vote_lcap1%Pes  - Full Rip İndir I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Pes  - Full Rip İndir I_vote_lcap3%Pes  - Full Rip İndir I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Pes - Full Rip İndir

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Pes  - Full Rip İndir Empty Pes - Full Rip İndir Salı 3 Şub. - 23:41:41

Yazar : EgzotikForum

-
-

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]: rip-indir.blogspot.com
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]: Mevcut
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]: Sanal Sürücü
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]: H.ALHAS
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]: 1 (Full sıkıştırılmıştır)

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768.

Oyunumuz çok önce çıktı.Ancak bize daha yeni yüklemek nasip oldu.Ve biraz değerlendirelim dedik.Bence pes 2013 çok iyi bir oyun.Hatta PES - FİFA karşılaştırmasına karşıyım.Ancak burada biraz değinmek istiyorum.Çünkü birçok arkadaşım ve internet sitesinden duyduklarım hiç de hoş değil.Neyse başlayalım değil mi ?
KONAMI ne demişti ? Daha iyi top kontrolü ve oyuncuyu yönetmekte tam yetkiler, sahalarda inanılmaz değişiklikler ve gerçekçi atmosfer getireceğiz.Peki bunlar geldi mi ? Evet oyunu oynadık ve denedik.Oyundaki sahalar ve seyirciler fifadan daha iyi.Fifa 2013 'de halen karton seyirciler vs. var.Bu yönden PES daha iyi diyebilirim.Ancak bir nokta var ki hiç de hafife alınmayacak bir nokta.Oyuncuyu tam kontrol etmek ve %99 top kontrolu demişlerdi.Ancak böyle birşey hiç yok gibi.
Fifa - Pes top kontrolleri bakımından fifa %70 daha iyi diyebilirim.Ancak pes'de ileri paslar çok iyi yapılmış.Derinlemesine bir pas atınca direk kaleciyle karşı karşıya kalmıyorsun artık. O kadar kolay değil.Ancak siz kolay modda oynarsanız tabi ki böyle olur. Yani bir pasta kaleciyle karşılaşırsınız. Derin bir inceleme fırsatım olmadı. Ancak ben Fifa daha iyi diyorum. Çünkü bu oyunda yapabileceklerimiz çok sınırlı ve fifa bize en iyi imkanları sunuyor. Pes , top kontrolünde biraz daha ilerlerse eşit seviyeye gelebilir. Şu 2-3 yıl Fifa 'nın yılları olacak gibi görünüyor.
 Ayrıca fifa 2013 indirmek için ; fifa 2013 rip indir linke tıklayın ve sitemizden full rip indirin. GÜNCELLENDİ !

Pes 2013 Oyununu Full Rip İndirmek İçin ; TIKLAYINIZ !

Ayrıca arkadaşlar oyunun indirilme yeri TURBOBİT 'dir.Bu nedenle premium üyeliğe ihtiyacınız olabilir.Turbobit premium link generator ; soldaki linke tıklayın ve turbobit sitesinden premium ve son hız indirme yapma şansı yakalayın.Turbobit linkini kopyalayın ve verdiğim siteye yapıştırın.Generate butonuna basın ve indirme başlasın.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]