Masturbasyon ve Yaşam
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Masturbasyon ve Yaşam I_vote_lcap96%Masturbasyon ve Yaşam I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Masturbasyon ve Yaşam I_vote_lcap1%Masturbasyon ve Yaşam I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Masturbasyon ve Yaşam I_vote_lcap1%Masturbasyon ve Yaşam I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Masturbasyon ve Yaşam I_vote_lcap3%Masturbasyon ve Yaşam I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Masturbasyon ve Yaşam

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Masturbasyon ve Yaşam Empty Masturbasyon ve Yaşam Salı 10 Şub. - 21:21:31

Yazar : EgzotikForum

-
-

Masturbasyon yorgunluk hissi verir özellikle çalısan insanlar için sıkıntılı olabilir ögrenciler içinde büyük sıkıntı yaratabir.Ayrıca yapılan bilimsel araştırmalarda içe kapanıklıga çekingenlige asosyallige yol açtıgı söyleniyor.Hergün masturbasyon yapan 100 kişi üzerinden yaptıgım arastırmada bunların 75 kişişinin kendini asosyal toplumdan uzak hissettigini söyledi.Çevre ile uyumsuzluk başarısızlık özgüven eksikligi yapar.

Her bir masturbasyonda vucudumuz için gerekli olan enerjinin cogunu kaybetmiş oluruz.Uyku düzensizligine yol açar.Unutkanlık dikkatsizlik ve protein kaybı yaratır..

Şimdi yaptıgım araştırmada sizlere gerçek yaşanmış bir öyküyü anlatacagım.İsimleri ve olayları gerçek isimler ile vermeyecegim anlatacagım kişinin ismi Ömer olsun.Bu olayı kendi agzından dinledigim gibi yazıyorum

İsmim Ömer Lise 1. sınıfa gidiyorum.1.55 boyunda 50kg agırlıgında kahverengi gözlü asla yalan söylemeyi sevmeyen bir karaktere sahibim.Liseye basladıgım ilk sene hiçbir sorunu olmayan derslerinde gayet başarılı hatta teşekkür belgesi almış bir ögrenci idim.Ne olduysa lise 2. sınıfa geçmemle birlikte oldu.Artık her zaman masturbasyon yapıp kızları dusunmeye baslamıstım.Kızlardan baska aklımda hiçbirsey yoktu gece gunduz artık bu işi yapmaya baslamıstım.Bana yol gösteren bu abimin de sizlere anlattıgı gibi çevre ile ilişkim kesilmiş asosyal biri haline gelmiştim.Sınıfta hiç arkadaşım kalmamıştı.Herkes beni yavaş yavaş dışlamaya başladı.Artık benimle dalga gecmeye baslıyorlar arkamdan konusuyorlardı...

işte bir anısını anlatıyor Ömer..

Tenefüslerde hep arka sırada tek basıma oturuyor kımseyle konusmuyorum.Derste kagıt atıyorlar ustume..el şakası yapıyorlar..Sınıfta bi psikopat var en arka sırada oturup kızlarla konusuyor benı cagırdı yanına gittim bana neden bana selam vermedin dedi tokat attı kızlar felan güldüler ezik felan dediler bende rezil olmamak için acımadı dedim.tuvalete gittim sınıfa geldigimde butun defterlerimi çöpe atmışlar,yürürken ceketime tukuruyorlar gizlice ceketi bi çıkarıyorum tukuruk içinde..

ama bunlara artık dur demenin zamanı vardı.butun gun masturbasyon yapıp sınıftakılerle ugrasıyordum...lise 3 oldu lise 4 oldu hala aynı ve liseyi bu sıkıntılı br şekilde atlattım ama bendekı masturbasyon hala bitmedi.buna bi dur demem lazımdım.en sonunda 2 gune bır sonra 5 gune bır sonradaa haftada 1 e ındırdım sonra hıc yapmamaya basladım ayda bır anca..

ve gercektende bu uzerımdekı asosyalıgın dustugunu o zaman anladım.suan gercekten durumum cok ıyı eskı lise arkadaslarım bile benım bu halime şaşırıyor..

------------

Ömerin hikayesi böyle bire bir anlattım.

ve başka bir kişiden bir söz daha

''Masturbasyon yaptıktan sonra kendimi çok pişman hissediyorum.Bence herkes masturbasyonu haftada 1 e ındırmeli '' (Turgay Ç. )

ve üniversitede okuyan yakın bir tanıdıgımın goruslerı

''Masturbasyon yapınca bi anda yoruluyorum ne ders çalısma istegi kalıyor ne de okuma istegi..Ben bunu bu yuzden haftada 1 e ındırdım''

Baska bır kısı ıse

''Ben kendi iradem ile masturbasyonu bıraktım,ihtiyac olmadıgını anladım kontrol edilebilir bir durum''( Mustafa Y.)

DİKKAT : Forumdan okuyucumuz paylaşmamı istemiştir.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]