"5 hakemle oynuyoruz, amaç nedir?"
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

"5 hakemle oynuyoruz, amaç nedir?" I_vote_lcap96%"5 hakemle oynuyoruz, amaç nedir?" I_vote_rcap 96% [ 915 ]
"5 hakemle oynuyoruz, amaç nedir?" I_vote_lcap1%"5 hakemle oynuyoruz, amaç nedir?" I_vote_rcap 1% [ 7 ]
"5 hakemle oynuyoruz, amaç nedir?" I_vote_lcap1%"5 hakemle oynuyoruz, amaç nedir?" I_vote_rcap 1% [ 6 ]
"5 hakemle oynuyoruz, amaç nedir?" I_vote_lcap3%"5 hakemle oynuyoruz, amaç nedir?" I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

"5 hakemle oynuyoruz, amaç nedir?"

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1"5 hakemle oynuyoruz, amaç nedir?" Empty "5 hakemle oynuyoruz, amaç nedir?" Paz 22 Şub. - 18:00:23

Yazar : EgzotikForum

-
-

Galatasaray'ın başarılı fila bekçisi Muslera, Sivasspor maçı sonrası açıklamalarda bulundu. Gördüğü sarı kart pozisyonunu değerlendiren Muslera, ""Federasyonun aldığı karar 5 hakemle oynuyoruz, amaç nedir?" diye sordu.
Muslera, "Çok önemli bir maçtı, rakibimizin hocasıyla yükselişe geçmiş iyi bir takım olduğunu biliyorduk. Çok şükür olsun ki altın değerinde 3 puan aldık, arkadaşlarıma ve taraftara teşekkür ediyorum" dedi.
"Tartışılan faul pozisyonu ve itiraz sonucu gördüğü sarı kartın sorulması üzerine Muslera, "Federasyonun aldığı karar 5 hakemle oynuyoruz, amaç nedir, minimum hata seviyesine çekebilmek, sakinim ama o golden sonra adeta çıldırdım, faul yoktü, 1'i görmeyebilir ama diğeri görüp uyarmalı. Stüdyoda da faul olmadığını göreceklerdir. Bütün takımlar hafta boyunca çalışıyorlar, sadece Galatasaray için değil tüm takımlar için önemli bu hatalar. Şampiyonluk yolunda ilerliyoruz. Bu tip hatalar, amaçlardan saptırabilir bazı takımları, fazla tepki göstermiş olabilirim, çok sinirliydim. Bu hataların minimum olması için 5 hakem konuluyor oraya, dikkatli olunmalı biraz daha" ifadelerini kullandı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]