Öğretmen adaylarına müjde ! Hükümet 47 bin yeni öğretmen alımı için harekete geçti. Öğretmen talebinde bulunan tasarı Meclis'e sevk edildi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Öğretmen adaylarına müjde ! Hükümet 47 bin yeni öğretmen alımı için harekete geçti. Öğretmen talebinde bulunan tasarı Meclis'e sevk edildi. I_vote_lcap96%Öğretmen adaylarına müjde ! Hükümet 47 bin yeni öğretmen alımı için harekete geçti. Öğretmen talebinde bulunan tasarı Meclis'e sevk edildi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Öğretmen adaylarına müjde ! Hükümet 47 bin yeni öğretmen alımı için harekete geçti. Öğretmen talebinde bulunan tasarı Meclis'e sevk edildi. I_vote_lcap1%Öğretmen adaylarına müjde ! Hükümet 47 bin yeni öğretmen alımı için harekete geçti. Öğretmen talebinde bulunan tasarı Meclis'e sevk edildi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Öğretmen adaylarına müjde ! Hükümet 47 bin yeni öğretmen alımı için harekete geçti. Öğretmen talebinde bulunan tasarı Meclis'e sevk edildi. I_vote_lcap1%Öğretmen adaylarına müjde ! Hükümet 47 bin yeni öğretmen alımı için harekete geçti. Öğretmen talebinde bulunan tasarı Meclis'e sevk edildi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Öğretmen adaylarına müjde ! Hükümet 47 bin yeni öğretmen alımı için harekete geçti. Öğretmen talebinde bulunan tasarı Meclis'e sevk edildi. I_vote_lcap3%Öğretmen adaylarına müjde ! Hükümet 47 bin yeni öğretmen alımı için harekete geçti. Öğretmen talebinde bulunan tasarı Meclis'e sevk edildi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Öğretmen adaylarına müjde ! Hükümet 47 bin yeni öğretmen alımı için harekete geçti. Öğretmen talebinde bulunan tasarı Meclis'e sevk edildi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Öğretmen adaylarına müjde ! Hükümet 47 bin yeni öğretmen alımı için harekete geçti. Öğretmen talebinde bulunan tasarı Meclis'e sevk edildi. Ogretmenatamalari670
Kararın ardından Milli Eğitim Bakanlığı atama için takvimi yürürlüğe koyacak. Söz konusu atamaların seçimden sonra Ağustos ayında gerçekleşmesi bekleniyor. Şubat ayında da 108 branşta atama yapılmıştı.
Öğretmen adaylarına müjde ! Hükümet 47 bin yeni öğretmen alımı için harekete geçti. Öğretmen talebinde bulunan tasarı Meclis'e sevk edildi. Ogretmenatama600
SÖZCÜ/ ANKARA-  AKP, seçimden önce TBMM’den ”Seçmene selam”yasaları Meclis’ten çıkarmak istiyor. Milli Eğitim Bakanlığı, 47 bin öğretmen alacak. Bu konudaki yasa tasarısı dün akşam saatlerinde TBMM’ye gönderildi. MEB teşkilat ve görevleri kanununda değişiklik içeren kanun tasarısına göre,derecesi 1 ila 9 arasında olan toplam 47 bin öğretmen ataması yapılacak.
Tasarının gerekçesinde, “Eğitim ve öğretim hizmetlerinin yürütülebilmesi bakımından yeterli personelin istihdam edilmesine ihtiyaç bulunmaktadır. Bu çerçevede, tasarı ile Milli Eğitim Bakanlığı’na toplam 47.000 adet öğretmen kadrosu ihdas edilmektedir” ifadesi yer aldı. Daha önce bu tür tasarılarda tarih de bulunuyordu. Ancak bu kez öğretmen atamalarının ne zaman yapılacağı belirtilmedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]