Liverpool tarafından düzenlenecek yardım turnuvasında Didier Drogba ve Dirk Kuyt da forma giyecek.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Liverpool tarafından düzenlenecek yardım turnuvasında Didier Drogba ve Dirk Kuyt da forma giyecek. I_vote_lcap96%Liverpool tarafından düzenlenecek yardım turnuvasında Didier Drogba ve Dirk Kuyt da forma giyecek. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Liverpool tarafından düzenlenecek yardım turnuvasında Didier Drogba ve Dirk Kuyt da forma giyecek. I_vote_lcap1%Liverpool tarafından düzenlenecek yardım turnuvasında Didier Drogba ve Dirk Kuyt da forma giyecek. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Liverpool tarafından düzenlenecek yardım turnuvasında Didier Drogba ve Dirk Kuyt da forma giyecek. I_vote_lcap1%Liverpool tarafından düzenlenecek yardım turnuvasında Didier Drogba ve Dirk Kuyt da forma giyecek. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Liverpool tarafından düzenlenecek yardım turnuvasında Didier Drogba ve Dirk Kuyt da forma giyecek. I_vote_lcap3%Liverpool tarafından düzenlenecek yardım turnuvasında Didier Drogba ve Dirk Kuyt da forma giyecek. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Liverpool tarafından düzenlenecek yardım turnuvasında Didier Drogba ve Dirk Kuyt da forma giyecek.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

İngiltere Premier Lig’de mücadele eden Liverpool takımının yardım kuruluşu Liverpool FC Foundation tarafından düzenlenecek yardım maçına Didier Drogba ve Dirk Kuyt da davet edildi.
Galatasaray formasını giydiği kısa dönemde tüm futbolseverlerin gönlünde taht kuran Drogba ve Fenerbahçe’de çalışkanlığı ile taraftarın sevgilisi olan Kuyt; Fernando Torres, Pepe Reina, Xabi Alonso, Thierry Henry ve John Terry gibi isimlerle mücadele edecekLiverpool’dan geçtiğimiz sezon ayrılan ve yeri hala doldurulamayan Uruguaylı golcü Luis Suarez de bu maçla birlikte Anfield Road’a yeniden ayak basacak.
29 Mart’ta Anfield Road’da gerçekleştirilecek maçta, takımın iki efsanesi Steven Gerrard ve Jamie Carragher’ın seçeceği isimler dışında, milli takıma gitmeyen Liverpoollu futbolcular da yer alacak.
Maçtan elde edilecek gelirler, Liverpool şehrindeki yardıma muhtaç çocuklar için harcanacak. Ayrıca şehirde yapılan bir hastaneye ve çocuklar yararına çalışan hayır kurumlarına da yardım yapılacak.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]