Mehmet Ali Erbil önce ki gün Bebek Kitchinet’teydi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Mehmet Ali Erbil önce ki gün Bebek Kitchinet’teydi. I_vote_lcap96%Mehmet Ali Erbil önce ki gün Bebek Kitchinet’teydi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Mehmet Ali Erbil önce ki gün Bebek Kitchinet’teydi. I_vote_lcap1%Mehmet Ali Erbil önce ki gün Bebek Kitchinet’teydi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Mehmet Ali Erbil önce ki gün Bebek Kitchinet’teydi. I_vote_lcap1%Mehmet Ali Erbil önce ki gün Bebek Kitchinet’teydi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Mehmet Ali Erbil önce ki gün Bebek Kitchinet’teydi. I_vote_lcap3%Mehmet Ali Erbil önce ki gün Bebek Kitchinet’teydi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Mehmet Ali Erbil önce ki gün Bebek Kitchinet’teydi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Mehmet Ali Erbil önce ki gün Bebek Kitchinet’teydi. Mehmet1
Ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil önce ki gün Bebek Kitchinet’teydi. Yan masasında ki iki bayanın Mali’nin masasına oturması dikkatlerden kaçmadı. Mekan çıkışında magazincilerin kendisine yönelttiği soruları yanıtlamamak için aracına kaçan Mehmet Ali Erbil “geliyorlar koşun” diye bağırdı. Koşarak arabaya binen Mali muhabirlerin konuşma isteğini kırmayıp aracın camını açtı. Yanında ki kızlar için “babası benim arkadaşımmış, gelip oturdular masama Mehmet Ali amca dediler. Amcan kurban olsun size dedim bende” dedi. Hakkında çıkan nişanlandı haberleri hakkında da konuşan Mali “nişanlanıp gazeteden öğrenmem çok ilginç değil mi? Eee düğün ne zamanmış siz bilirsiniz” diyerek gazetecilere takıldı. Son olarak ekranlardan uzak kalmasını da yorumlayan Mali muzurluğunu konuşturarak “Portekiz de Bask TV ile anlaştım. Orada program yapacağım” diyerek espri yaptı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]