Doktor kontrolünden geçen Işın Karaca gazetecilere durumuyla ilgili yorumda bulundu.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Doktor kontrolünden geçen Işın Karaca gazetecilere durumuyla ilgili yorumda bulundu. I_vote_lcap96%Doktor kontrolünden geçen Işın Karaca gazetecilere durumuyla ilgili yorumda bulundu. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Doktor kontrolünden geçen Işın Karaca gazetecilere durumuyla ilgili yorumda bulundu. I_vote_lcap1%Doktor kontrolünden geçen Işın Karaca gazetecilere durumuyla ilgili yorumda bulundu. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Doktor kontrolünden geçen Işın Karaca gazetecilere durumuyla ilgili yorumda bulundu. I_vote_lcap1%Doktor kontrolünden geçen Işın Karaca gazetecilere durumuyla ilgili yorumda bulundu. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Doktor kontrolünden geçen Işın Karaca gazetecilere durumuyla ilgili yorumda bulundu. I_vote_lcap3%Doktor kontrolünden geçen Işın Karaca gazetecilere durumuyla ilgili yorumda bulundu. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Doktor kontrolünden geçen Işın Karaca gazetecilere durumuyla ilgili yorumda bulundu.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Geçirdiği mide ameliyatı sonrası kontrollerini yapmak için Liv Hospital’e sevgilisi Tuğrul Odabaşı ile giden Işın Karaca, ‘Her şey güzel, kontrollerim için geldim, normal yaşantıma devam ediyorum, aksilik yok’ dedi.
Doktor kontrolünden geçen Işın Karaca gazetecilere durumuyla ilgili yorumda bulundu. Isin-karaca-sli
Sevgilisi ile geldiği hastanede kızı Sasha Mia’nın okuldu yaptığı ders notları ve çalışmaları içeren dosyayı merakla açıp inceleyen Işın Karaca, yaptığı diet porgramı hakkında bilgi verdi. ‘Sinirlendiğimde yeme işini biraz fazlalaştırdığımı fark ettim, stres sinirden az yersem hiç sorun kalmayacak ama böyle de kendimi çok iyi hissediyorum’ dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]