Sosyal medya hesabı üzerinden sağlıklı yaşam tüyoları veren Eliz Sakuçoğlu’ndan çocukluğuna dair paylaşım.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Sosyal medya hesabı üzerinden sağlıklı yaşam tüyoları veren Eliz Sakuçoğlu’ndan çocukluğuna dair paylaşım. I_vote_lcap96%Sosyal medya hesabı üzerinden sağlıklı yaşam tüyoları veren Eliz Sakuçoğlu’ndan çocukluğuna dair paylaşım. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Sosyal medya hesabı üzerinden sağlıklı yaşam tüyoları veren Eliz Sakuçoğlu’ndan çocukluğuna dair paylaşım. I_vote_lcap1%Sosyal medya hesabı üzerinden sağlıklı yaşam tüyoları veren Eliz Sakuçoğlu’ndan çocukluğuna dair paylaşım. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Sosyal medya hesabı üzerinden sağlıklı yaşam tüyoları veren Eliz Sakuçoğlu’ndan çocukluğuna dair paylaşım. I_vote_lcap1%Sosyal medya hesabı üzerinden sağlıklı yaşam tüyoları veren Eliz Sakuçoğlu’ndan çocukluğuna dair paylaşım. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Sosyal medya hesabı üzerinden sağlıklı yaşam tüyoları veren Eliz Sakuçoğlu’ndan çocukluğuna dair paylaşım. I_vote_lcap3%Sosyal medya hesabı üzerinden sağlıklı yaşam tüyoları veren Eliz Sakuçoğlu’ndan çocukluğuna dair paylaşım. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Sosyal medya hesabı üzerinden sağlıklı yaşam tüyoları veren Eliz Sakuçoğlu’ndan çocukluğuna dair paylaşım.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Büyük bir kitlenin şarkıcı Murat Boz’la yaşadığı aşkla tanıdığı Eliz Sakuçoğlu, biten ilişkisinin ardından kendisini spora ve sağlıklı yaşama vermiş gibi görünüyor. Sosyal medya hesabı üzerinden Elizle 60 gün hashtagı açan ve buradan sağlıklı yaşam ve diyet tüyoları veren Eliz Sakuçoğlu, yaptığı sabah sporundan sonra içindeki çocuğun sesine kulak vermiş ve koşu parkurundaki ağaçlardan birine tırmanmış.
Sosyal medya hesabı üzerinden sağlıklı yaşam tüyoları veren Eliz Sakuçoğlu’ndan çocukluğuna dair paylaşım. Eliz-sakucoglu-sli
Eliz Sakuçoğlu bu keyifli anlarını takipçilerine “El clasico #elizle60gun pazarı. Bugün 16 km yürüyüşün ardından parkta önce 1 saatlik karın antremanı yaptım sonra da tıpkı çocukluğumda yaptığım gibi ağaçlara tırmanıp, delice eğlendim ve doğanın, güneşin tadını çıkardım! Doğayla bir olmak gibisi var mı? Herkese iyi pazarlar” notuyla iletmiş.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]