Bodrum’da tatil yapan Emel Sayın hastaneye kaldırıldı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Bodrum’da tatil yapan Emel Sayın hastaneye kaldırıldı. I_vote_lcap96%Bodrum’da tatil yapan Emel Sayın hastaneye kaldırıldı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Bodrum’da tatil yapan Emel Sayın hastaneye kaldırıldı. I_vote_lcap1%Bodrum’da tatil yapan Emel Sayın hastaneye kaldırıldı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Bodrum’da tatil yapan Emel Sayın hastaneye kaldırıldı. I_vote_lcap1%Bodrum’da tatil yapan Emel Sayın hastaneye kaldırıldı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Bodrum’da tatil yapan Emel Sayın hastaneye kaldırıldı. I_vote_lcap3%Bodrum’da tatil yapan Emel Sayın hastaneye kaldırıldı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Bodrum’da tatil yapan Emel Sayın hastaneye kaldırıldı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Bodrum’da tatil yapan Emel Sayın, arkadaşları ile gittiği kafede oturduğu yerden kalkarken, güneşten korunmak için kullanılan şemsiyeye başına çarptı. Başı dönen sanatçı özel araçla, Özel Bodrum Hastanesi’ne götürüldü. Tetkiklerinde herhangi bir soruna rastlanmadığı belirtilen Sayın, bir süre tedbir amacıyla hastanede gözetim altında tutulduktan sonra taburcu edildi.
Bodrum’da tatil yapan Emel Sayın hastaneye kaldırıldı. Emel-sayin-sli-2
KAFA TRAVMASI GEÇİRMİŞ
Hastane çıkışında oldukça neşeli olduğu gözlenen Emel Sayın “Kafedeydik. Kalkarken başımı şemsiyeye biraz sert çarptım herhalde. Korktuk ve ne olur ne olmaz diye hastaneye geldik. İki gün için tatile gelmiştim görünmez kaza yaşadım. Ama iyiyim çok şükür” dedi. Beyin Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Abdullah Servet de Emel Sayın’ın durumunun iyi olduğunu belirtti.
Bodrum’da tatil yapan Emel Sayın hastaneye kaldırıldı. Emel-sayin-sli
Servet, “Bir kafa travması geçirmiş. Tomografisini çektik. Çok şükür kanaması yok. Tetkiklerinde de bir sorunla karşılaşılmadı. Biraz gözetim altında tuttuk” dedi. Müzik dünyasının yanı sıra rol aldığı sinema ve dizi filmlerdeki oyunculuğuyla da büyük beğeni toplayan sanatçı, hastane çalışanlarına ve basın mensuplarına “iyi günler” dileyip kendisini bekleyen araca bindi ve hastaneden ayrıldı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]