'Bu forma herkese nasip olmaz'
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

'Bu forma herkese nasip olmaz' I_vote_lcap96%'Bu forma herkese nasip olmaz' I_vote_rcap 96% [ 915 ]
'Bu forma herkese nasip olmaz' I_vote_lcap1%'Bu forma herkese nasip olmaz' I_vote_rcap 1% [ 7 ]
'Bu forma herkese nasip olmaz' I_vote_lcap1%'Bu forma herkese nasip olmaz' I_vote_rcap 1% [ 6 ]
'Bu forma herkese nasip olmaz' I_vote_lcap3%'Bu forma herkese nasip olmaz' I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 5 siyasi parti resmen ittifak kurdu! "Söz konusu vatan ise gerisi teferruattır"
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:23:15

» Oğlunu askere götürmek için araç kiralamak istedi, şüphelenince gerçeği anladı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:22:17

» Atatürk'e benzerliğiyle tanınan kişi 19 Mayıs'ı da boş geçmedi! Zeybek oynarken videosunu paylaştı
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:20:38

» Galatasaraylı taraftarlardan korkutan hareketler! Siyah pelerin giyip ilginç bir şekilde ritüel yaptılar...
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:18:23

» Maganda dehşeti kamerada! Otomobilin camını yumruklayarak kırdı
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:10:07

» Kan donduran vahşet! Eniştelerini sokak ortasında satırla katlettiler
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:06:01

» Fenerbahçeli kadın taraftar, formasını giyip Galatasaray tesislerinin önüne gitti!
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:04:18

» Bodrum'da bir mekanda gelen ücret duyanları şoke etti! Hesap sosyal medyada olay oldu: "Mekanı satın almışlar resmen"
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:02:07

» İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi'yi taşıyan helikopter kaza yaptı! Görüntüler geldi: 'Bölgeden gelen bilgiler çok endişe verici'
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:00:22

» Tokat'ta bağ evindeki patlamada yeni detaylar! Yasak ilişki ihtimali üzerinde duruluyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:58:09

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

'Bu forma herkese nasip olmaz'

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1'Bu forma herkese nasip olmaz' Empty 'Bu forma herkese nasip olmaz' Perş. 11 Haz. - 14:10:35

Yazar : EgzotikForum

-
-

'Bu forma herkese nasip olmaz' 18_257948_11FAN10SELCUK

Uzun süren görüşmelerden sonra 3+1 yıllık sözleşmeye imza atan Selçuk Şahin, yuvada kaldığını, çünkü bunun dışında bir durumun düşünülemeyeceğini söyledi. “Ben de, kulübüm istediği sürece Fenerbahçe’de oynamak istiyorum” diyen tecrübeli futbolcu, “Fenerbahçe’nin havasını soluyan bir futbolcu, kolay kolay başka bir kulüpte oynayamaz. Umarım uzun yıllar burada oynarım ve futbola Sarı-Lacivertli forma ile veda ederim. Fenerbahçe’nin büyüklüğü tartışılmaz, müthiş bir aile... Bu forma da herkese nasip olmaz. O nedenle ben bunun kıymetini çok iyi biliyorum. Kötü bir sezon geçirdik. Ancak önümüzdeki sezondan başlayarak her şey çok güzel olacak. Saracoğlu’nda UEFA finali oynayan iki ekipten aşağı kalır bir yanımız yok. Hatta artılarımız söz konusu. ‘Neden bir final olmasın’ diye düşünüyorum” görüşünü dile getirdi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]