Voleybolda şov zamanı
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Voleybolda şov zamanı I_vote_lcap96%Voleybolda şov zamanı I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Voleybolda şov zamanı I_vote_lcap1%Voleybolda şov zamanı I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Voleybolda şov zamanı I_vote_lcap1%Voleybolda şov zamanı I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Voleybolda şov zamanı I_vote_lcap3%Voleybolda şov zamanı I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Voleybolda şov zamanı

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Voleybolda şov zamanı Empty Voleybolda şov zamanı Perş. 11 Haz. - 14:11:10

Yazar : EgzotikForum

-
-

Voleybolda şov zamanı 18_257947_Untitled-2

Aroma Bayanlar Voleybol Birinci Ligi’nin son şampiyonu Fenerbahçe Acıbadem, 3 yeni transferi ve nikah tazelediği 2 oyuncusuyla dün medya önünde şov yaptı. Şükrü Saracoğlu Stadı’nın 1907 Tribün Salonu’nda gerçekleştirilen törende Beşiktaş’tan İpek Soroğlu, Konya Ereğli’den Songül Dikmen, Vakıfbank Güneş Sigorta’dan Nihan Yeldan, takımlarıyla yeniden anlaşan kaptan Çiğdem Rasna ve ikinci kaptan Seda Tokatlıoğlu ile 2’şer yıllık sözleşme imzalandı. Törende genel sekreter Vedat Olcay’ın yanı sıra takımın sponsoru Acıbadem Sağlık Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar hazır bulundu.
Acıbadem desdeği
Fenerbahçe’ye sponsorluğu devam ettirmek amacında olduklarını belirten Aydınlar, “Başladığımız işi sürdürmek, devam ettirmek, tamamlamak isteriz. İnşallah biz de burada kalıcı olacağız, bu başarılar da kalıcı olacak. Yabancı transferlerimiz devam edecek ve iki oyuncu daha alacağız. Hatta ön anlaşmasını yaptığımız biri, 14 Haziran’da İstanbul’da olacak. Hedefimiz Avrupa’da da zirveye oynamak. Şampiyonlar Ligi’nde çok önemli işler yapacağımıza inanıyorum” dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]