Bilgisayarı kasmayan,iyi güvenlik sağlayan bir antivirüs arıyorsanız doğru yerdesiniz
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Bilgisayarı kasmayan,iyi güvenlik sağlayan bir antivirüs arıyorsanız doğru yerdesiniz I_vote_lcap96%Bilgisayarı kasmayan,iyi güvenlik sağlayan bir antivirüs arıyorsanız doğru yerdesiniz I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Bilgisayarı kasmayan,iyi güvenlik sağlayan bir antivirüs arıyorsanız doğru yerdesiniz I_vote_lcap1%Bilgisayarı kasmayan,iyi güvenlik sağlayan bir antivirüs arıyorsanız doğru yerdesiniz I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Bilgisayarı kasmayan,iyi güvenlik sağlayan bir antivirüs arıyorsanız doğru yerdesiniz I_vote_lcap1%Bilgisayarı kasmayan,iyi güvenlik sağlayan bir antivirüs arıyorsanız doğru yerdesiniz I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Bilgisayarı kasmayan,iyi güvenlik sağlayan bir antivirüs arıyorsanız doğru yerdesiniz I_vote_lcap3%Bilgisayarı kasmayan,iyi güvenlik sağlayan bir antivirüs arıyorsanız doğru yerdesiniz I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 13.05.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:04:52

» 13.05.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:02:32

» Deniz Kimyoncuoğlu NCAA yolunda!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:56:37

» Fenerbahçe, Kayserispor'u 3-0 mağlup ederek şampiyonluk şansını sürdürdü!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:50:05

» Fenerbahçe, puan rekorunu egale etti
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:48:41

» Batshuayi, Fenerbahçe'de her şeye rağmen parıldıyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:47:43

» Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin tarihi değişti!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:46:44

» Beşiktaş ile Trabzonspor'un karşı karşıya geleceği Ziraat Türkiye Kupası finali, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:43:03

» Milli okçu Mete Gazoz, Açık Hava Avrupa Okçuluk Şampiyonası Klasik Yay Erkekler dalında altın madalya kazandı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:40:00

» Halkbank, Efeler Ligi’nde şampiyon oldu!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:39:02

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Bilgisayarı kasmayan,iyi güvenlik sağlayan bir antivirüs arıyorsanız doğru yerdesiniz

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

İşte bu programın adı NOD32
Şu ana kadar gördüğüm sistemi fazla yavaşlatmayacak ve çok iyi bir güvenlik sağlayan vede en önemlisi TÜRKÇE olan tek program diyebilirim arkadaşlar.Bence herkes bir kere denemeli.İnanın pişman olmayacaksınız!!!

NOD32 taramasından bir görüntü

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 651x450 and weights 89KB.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İşte sitesinin yaptığı Tanıtım

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

NOD32 Anti-virüs sistemi bilgisayarinizi tehdit eden saldirilara karsi korur. Microsoft Windows 95 / 98 / ME / NT / 2000 / 2003 / XP gibi platformlardan; birçok sayida farkli UNIX / Linux, Novell, MS DOS isletim sisteminde ve Microsoft Exchange Server, Lotus Domino ve diger mail sunucularinizda çalisan her türlü isletim sisteminize gelismis bir koruma saglar.Dataniz virüs, trojan, worm ve diger kötü niyetli saldirilarin zararlarindan korunur. Yazilima gelistirilmis tarama metotlari eklenerek gelecekte olabilecek saldirilardan ve yeni virüslerden de koruma saglanmistir.Dördüncü nesil NOD32 Anti-virüs sistemi önceden görülmemis tarama kaydi, en hizli tarama orani ve sistem kaynaklarini en az kullanan bütünlesmis bir yazilim ortami saglar.

İNDİR

https://www.egzotikforum.com

BuraqDq

BuraqDq
Egzotik Forum Kalıcı Üyesi

NOD32 KullanDm ßi daha kuLLanmam aq AvasTı yükLedim onu BiLe silDi xD

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]