Petrol fiyatlarında yaşanan gevşeme ve dolardaki düşüş benzin fiyatlarına da yansıdı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Petrol fiyatlarında yaşanan gevşeme ve dolardaki düşüş benzin fiyatlarına da yansıdı. I_vote_lcap96%Petrol fiyatlarında yaşanan gevşeme ve dolardaki düşüş benzin fiyatlarına da yansıdı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Petrol fiyatlarında yaşanan gevşeme ve dolardaki düşüş benzin fiyatlarına da yansıdı. I_vote_lcap1%Petrol fiyatlarında yaşanan gevşeme ve dolardaki düşüş benzin fiyatlarına da yansıdı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Petrol fiyatlarında yaşanan gevşeme ve dolardaki düşüş benzin fiyatlarına da yansıdı. I_vote_lcap1%Petrol fiyatlarında yaşanan gevşeme ve dolardaki düşüş benzin fiyatlarına da yansıdı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Petrol fiyatlarında yaşanan gevşeme ve dolardaki düşüş benzin fiyatlarına da yansıdı. I_vote_lcap3%Petrol fiyatlarında yaşanan gevşeme ve dolardaki düşüş benzin fiyatlarına da yansıdı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Petrol fiyatlarında yaşanan gevşeme ve dolardaki düşüş benzin fiyatlarına da yansıdı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Petrol fiyatlarında yaşanan gevşeme ve dolardaki düşüş benzin fiyatlarına da yansıdı. Ben1
Benzinin litresine 14 kuruş indim indirim geldi. Bu indirim sonrasında İstanbul’da 95 oktan kurşunsuz benzinin litresi 4.90 TL’den 4.76 TL’ye, Ankara’da 4.92 TL’den 4.78 TL’ye indi.
İndirimli fiyatlar bu gece yarısında itibaren geçerli olacak

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]