Demet Akalın Hafta Sonu Dergisi'ne verdiği röportajda çarpıcı açıklamalar yaptı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Demet Akalın Hafta Sonu Dergisi'ne verdiği röportajda çarpıcı açıklamalar yaptı. I_vote_lcap96%Demet Akalın Hafta Sonu Dergisi'ne verdiği röportajda çarpıcı açıklamalar yaptı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Demet Akalın Hafta Sonu Dergisi'ne verdiği röportajda çarpıcı açıklamalar yaptı. I_vote_lcap1%Demet Akalın Hafta Sonu Dergisi'ne verdiği röportajda çarpıcı açıklamalar yaptı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Demet Akalın Hafta Sonu Dergisi'ne verdiği röportajda çarpıcı açıklamalar yaptı. I_vote_lcap1%Demet Akalın Hafta Sonu Dergisi'ne verdiği röportajda çarpıcı açıklamalar yaptı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Demet Akalın Hafta Sonu Dergisi'ne verdiği röportajda çarpıcı açıklamalar yaptı. I_vote_lcap3%Demet Akalın Hafta Sonu Dergisi'ne verdiği röportajda çarpıcı açıklamalar yaptı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Demet Akalın Hafta Sonu Dergisi'ne verdiği röportajda çarpıcı açıklamalar yaptı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Demet Akalın Hafta Sonu Dergisi'ne verdiği röportajda çarpıcı açıklamalar yaptı. Demet-akalin-sli
Kızı Hira’nın doğumuyla değiştiğini söyleyen Akalın, ‘Annelik beni törpüledi, tırnaklarım tek tek söküldü. Hira’yı kucağıma alacağım diye göğüslerimi yaptıramıyorum. Zaten ona kardeş de istiyorum. Kilo alıp vermekten göğüslerim fındık lahmacun gibi oldu’ dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]