Trabzonspor'un hafta sonu yapılan kongresinde 3 bin 62 oyla başkanlığa seçilen Muharrem Usta ve yönetim kurulu, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlenen törenle mazbatalarını aldı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttumAnket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Trabzonspor'un hafta sonu yapılan kongresinde 3 bin 62 oyla başkanlığa seçilen Muharrem Usta ve yönetim kurulu, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlenen törenle mazbatalarını aldı. I_vote_lcap96%Trabzonspor'un hafta sonu yapılan kongresinde 3 bin 62 oyla başkanlığa seçilen Muharrem Usta ve yönetim kurulu, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlenen törenle mazbatalarını aldı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Trabzonspor'un hafta sonu yapılan kongresinde 3 bin 62 oyla başkanlığa seçilen Muharrem Usta ve yönetim kurulu, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlenen törenle mazbatalarını aldı. I_vote_lcap1%Trabzonspor'un hafta sonu yapılan kongresinde 3 bin 62 oyla başkanlığa seçilen Muharrem Usta ve yönetim kurulu, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlenen törenle mazbatalarını aldı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Trabzonspor'un hafta sonu yapılan kongresinde 3 bin 62 oyla başkanlığa seçilen Muharrem Usta ve yönetim kurulu, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlenen törenle mazbatalarını aldı. I_vote_lcap1%Trabzonspor'un hafta sonu yapılan kongresinde 3 bin 62 oyla başkanlığa seçilen Muharrem Usta ve yönetim kurulu, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlenen törenle mazbatalarını aldı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Trabzonspor'un hafta sonu yapılan kongresinde 3 bin 62 oyla başkanlığa seçilen Muharrem Usta ve yönetim kurulu, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlenen törenle mazbatalarını aldı. I_vote_lcap3%Trabzonspor'un hafta sonu yapılan kongresinde 3 bin 62 oyla başkanlığa seçilen Muharrem Usta ve yönetim kurulu, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlenen törenle mazbatalarını aldı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Konyaspor'dan ligin kaderini belirleyecek Galatasaray maçı öncesi hazırlıklar! Tişört bile bastırdılar...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 23 Mayıs - 18:47:46

» Fenerbahçe, Konyaspor-Galatasaray maçı için UEFA'ya başvuruda bulunduğunu açıkladı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 23 Mayıs - 18:46:32

» Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan Acun Ilıcalı sürprizi! Resmen belli oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 23 Mayıs - 18:44:44

» Beşiktaş Sergen Yalçın ile görüştü! Başarılı hocanın şartları belli oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 23 Mayıs - 18:39:40

» Esra Erol kardeşleriyle davette! Üçü de birbirinin kopyası...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 23 Mayıs - 18:35:15

» Bella Hadid bir döndü pir döndü! Modelliği bırakmıştı... Tülden elbisesiyle Cannes'da
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 23 Mayıs - 18:33:51

» Şevval Sam Ru galasında boy gösterdi! "Bu kıyafeti herkes taşıyamaz"
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 23 Mayıs - 18:32:46

» Hadise sahnede kendinden geçti! Yorumlar gecikmedi
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 23 Mayıs - 18:32:02

» Can Tunaboylu sevgilisini darp ettiği iddialarıyla gündemdeydi! Savunmaları gündem oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 23 Mayıs - 18:30:57

» Ankara'da inşaatta vinç halatı koptu; baba- oğulun sonu oldu!
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 23 Mayıs - 18:26:25


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Trabzonspor'un hafta sonu yapılan kongresinde 3 bin 62 oyla başkanlığa seçilen Muharrem Usta ve yönetim kurulu, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlenen törenle mazbatalarını aldı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum


-
-

Kongre divan başkanı Ahmet Metin Genç, Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen, Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, eski başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile eski ve yeni yöneticilerin katıldığı tören, yönetim kurulu odasında gerçekleştirildi. Kongre Divan Başkanı Ahmet Metin Genç, "Çok medeni, adil ve şeffaf şekilde gerçekleştirdiğimiz seçimlere katkıda bulunan ve düzeyin düşmesine hiçbir şekilde sebebiyet vermeden, bu seçimin Trabzon'a yakışır şekilde gerçekleşmesini temin eden adaylarımıza teşekkür ediyorum. Muharrem Usta'ya bundan sonraki süreçte başarılar diliyorum. Şehrin tüm dinamikleriyle Başkanımızın arkasında olacağımızı ifade etmek istiyorum. Kulübümüzün önemli süreçlerinde görev alan, elinden geldiği kadar katkı yapan eski kulüp başkanımıza teşekkür ediyorum" dedi.

HACIOSMANOĞLU: DERDİMİZ TRABZONSPOR'UN BAŞARISI

Daha sonra söz alan eski başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, ellerinden geldiği kadar Trabzonspor'a hizmet etmeye çalıştıklarını belirterek, şunları söyledi:

"Trabzonspor'un asıl sahibi genel kurul üyeleridir. Verdikleri karara hepimizin saygı duyması gerektiğine inanıyorum. Salonda da söyledim; ne olursa olsun genel kurulun iradesiyle seçilen başkan ve yönetimlere, görev süreleri içinde samimi Trabzonsporlu isek destek olmamız lazım. Hatalarını da basın ve medya yoluyla değil, yüz yüze söyleyecek kadar medeni olmalıyız. Trabzonspor sevdalısıyım ve yönetimdeki arkadaşlarımla hizmet etmeye çalıştık. Bundan sonra da aynı zihniyetle, varsa söyleyeceğimiz fikrimiz, gerek başkana gerekse yöneticilerin yüzüne söyleyeceğimizi bilmenizi isterim. Hiçbir zaman eleştirel boyutta, onları yıpratacak, onların çalışma alanını daraltacak, zrar verecek, onların başarısız olması için mücadele edecek zihniyette değiliz. Derdimiz Trabzonspor'un başarılı olması."

"BU YÖNETİMİN ARKASINDA DURALIM"

Trabzonspor'un sadece Trabzon'a ait olmadığını, kongreye bile Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanından gelenler olduğunu hatırlatan Hacıosmanoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bu insanlara karşı daha çok sorumluluğumuz var. Trabzonspor'un başarılı olması için hep beraber mücadele etmemiz lazım. Trabzonspor'u kim başarıya taşıyorsa alıp omuzlarımızda taşımamız lazım. Biz çok zor şartlarda çalıştık. İçeride ve dışarıda bizimle uğraşan çok insan oldu. Özellikle bunu istirham ediyorum; sayın başkan üç seneliğine seçildi. Eğer Trabzonspor'un başarısını istiyorsak bu yönetimin arkasında duralım, elimizden gelen desteği verelim. Şampiyon yapsın, iddialı olan ve bu işe talipli olan arkadaşlar da varsa; daha yukarıda Avrupa şampiyonlukları var. Onu yaşatmayı hedeflesinler bu camiaya. Onun mücadelesini verelim."

"HERKES KAVGA ÇIKMASINI BEKLİYORDU"

Hacıosmanoğlu, Türkiye'de Trabzonspor'un başarılarından haz duymayan belli bir kesim olduğunu da vurgulayarak şunları söyledi:

"Trabzon'a ufak olay oluğu zaman abartmayı bilirler, ama başarıyı da küçültmeyi de çok severler. Herkes bu kongrede, 'Acaba yine kavga gürültü mü çıkacak?' diye dört gözle bekliyordu. Genel kurula katılan üyeler, misafirlerimiz, adaylar Türkiye'ye bir ders vermiştir. Trabzon, medeni bir şehir olduğunu bir kez daha göstermiştir. Çekişmeli bir kongre oldu. Ben de sonuna kadar bekledim. Kongrede bir ara ben de endişe ettim, acaba bir tartışma mı çıkacak diye. Kongre divan başkanımıza da teşekkür ediyorum. Orada metanetli şekilde herkesi tatmin edecek süreci iyi yönetti."

"İNŞALLAH ŞAMPİYON OLURUZ VE BİZ DE COŞARIZ"

Trabzonspor taraftarı olduğunu ve artık tribüne geçeceğini vurgulayan Hacıosmanoğlu, son olarak şu ifadeleri kullandı:

"Muharrem Bey seçildi. Bize ihtiyacı olduğu her noktada, bir asker gibi Trabzonspor için nereye gitmemiz gerekiyorsa, talep olursa arzuyla gideriz. Talep olmazsa da gördüğümüz yerlerde inisiyatifimizi kullanacağımız yerlerde, yardımcı olacağımız yerlerde fikrimizi söyleyeceğiz. '50. yılda şampiyonluk' sloganıyla çıktı. Allah o niyetini kabul eder. O şampiyonluğu yaşarız. Biz de onun mutluluğu ve sevinciyle coşarız. Bundan sonraki mücadelesinde üstün başarılır diliyorum. Bize yapılanların aynısı yapılmasın. Eleştirelim, yanlışları söyleyelim. Ama yüzüne söyleyelim. Kulüp burada. Kulübün kapısı herkese açık. Biz herkese açmıştık. İnanıyorum ki o da açacak. Gelip yanlışları burada söylesinler, burada düzeltilsin. Kamuoyuna malzeme vermeyelim. Yönetimlerin rahat çalışmasını sağlayalım. Bunu yaparsak yolun yarısını aşmış oluruz. Tekrar üstün başarılar diliyorum. Allah yolunu açık etsin."

USTA: TARİHİ BİR KONGRE OLDU

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta da, tarihi bir kongreyi geride bıraktıklarını belirterek, "Gün boyu tam bir derbi mücadelesi gibi büyük bir heyecanla ama muhteşem bir görüntüyle, birlik beraberlik içerisinde Trabzon'dan tüm dünyaya çok iyi sinyaller verdik. Bunu çok önemsiyorum. Çünkü bizim birlik ve beraberliğe gerçekten ihtiyacımız var. Divan başkanımızı tebrik ediyorum. Bizler buradaysak, bu kadar heyecan ve o muhteşem kongre varsa, bunun tek nedeni var; Trabzonspor markası ve amblemi. Onu yaratanlara ve bugüne getirenlere şükranlarımızı sunuyoruz. Bizim için camiada katkı sağlayan herkes çok önemli" dedi. Usta, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Özellikle kongre sürecinde çok iyi görüntülerin ortaya çıkmasına katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. 'Trabzon işte bu, büyük camia işte bu' diyebildik. İbrahim Bey'in söylediklerine baktığımızda hem bizim sorumluluğumuz daha çok artıyor, hem de yarınlara ne kadar sağlıklı gidebileceğimizin işaretlerini görüyoruz. Bu sürece İbrahim Bey'in ve Celil kardeşimizin olağanüstü katkısı olmuştur. Biz aslında hep beraberiz. Ama yarış ne kadar ciddi olursa aslında yarınlara dair sorumluluklarımız da bir o kadar artıyor. Büyük kulüplerin her zaman büyük başarılara ihtiyacı var. Başarı olduğunda bölünme ve parçalanma en aza iniyor. Biz bir iddia koyduk. Ama bu iddia tüm camia ile birlikte taşıyabileceğimiz bir iddia. Bizim buradan şöyle bir vaadimiz olsun; derleyici, toparlayıcı olabilmek adına ana sorumluluk artık bizde. Biz bunu en iyi şekilde yapmaya çalışacağız. Camiamızı en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız. Olması gereken aslında kapalı kapılar arkasında kendi içimizde sorunlarımızı konuşmak. Ümit ediyorum ki bunların hepsini başaracağız. Camia olarak ayağa kalkacağız ve çok büyük başarılara imza atacağız. Yarınlarımız, çocuklarımız, gençlerimiz, milyonlarca Trabzonsporlu için çok daha iyi olacaktır diye ümid ediyorum."

Usta, sözlerinin sonunda ise kongreye katılanlara teşekkür ederek, "Türkiye'nin her tarafından gelen, Trabzon'un tüm ilçelerinden katılan ve kulübümüz için 'biz varız, bu kulüp büyük bir kulüptür, büyük bir camiayız' söyleminin ortaya çıkmasına neden olan tüm kongre üyelerimize teşekkür ediyoruz. Bundan sonra artık yeni yürüyüşümüz el ele kol kola olacaktır. Bundan sonrasının hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

ÖNCE MAZBATA SONRA KARAR DEFTERİNİ ALDI

Konuşmaların ardından kongre divan başkanı Ahmet Metin Genç, Muharrem Usta'ya mazbatasını verdi. Usta daha sonra eski Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan da karar defterini alarak resmen göreve başlamış oldu.

"İŞ YENİ BAŞLIYOR"

Muharrem Usta, törenin ardından basın mensuplarına yaptığı kısa açıklamada ise, "Dün dünde kaldı cancağızım, bundan sonra yeni bir şey söylemek lazım. İş yeni başlıyor. Bugüne kadarki söylemlerimiz ortada. Bundan sonra yönetim kurulumuzda konuşacağız ve projelerimizi uygulamaya koyacağız" dedi. Usta, oyunculara ödemelerle ilgili olarak ise, "Görevi yeni devraldık. Toplantı yapacağız ve hepsini konuşacağız" dedi.

Usta, Hacıosmanoğlu’nu Alkışlayarak Uğurladı

Trabzonspor'un hafta sonu yapılan kongresinde 3 bin 62 oyla başkanlığa seçilen Muharrem Usta, görevi devraldığı eski başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nu kulüp binasından ayrılırken alkışlayarak uğurladı.Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde gerçekleştirilen devir-teslim töreni sonrasında Trabzonspor'un yeni başkanı Muharrem Usta, eski başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nu bineceği araca kadar uğurladı. Başkan Usta ve yönetim kurulunda yer alan isimler, Hacıosmanoğlu'nu uğurlamak için kulüp binasının önüne kadar geldiler. Alkışlar arasında vedalaşan Hacıosmanoğlu, yeni seçilen yöneticilerle birlikte basın mensuplarıyla ve kulüp çalışanlarının tek tek elini sıkarak vedalaşarak aracına bindi. Bu sırada Muharrem Usta, tekrar Hacıosmanoğlu'nun yanına gelerek araç içinde elini sıktı.

Vedalaşma sırasında Hacıosmaoğlu'nun duygulandığı gözlendi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz