Kongrede 3062 oy alarak bordo-mavili kulübün 16. başkanı olan Muharrem Usta, Galatasaray ve Beşiktaş'ı şampiyon yapan teknik direktör Mircea Lucescu ile önümüzdeki hafta İstanbul'da bir araya gelecek.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttumAnket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Kongrede 3062 oy alarak bordo-mavili kulübün 16. başkanı olan Muharrem Usta, Galatasaray ve Beşiktaş'ı şampiyon yapan teknik direktör Mircea Lucescu ile önümüzdeki hafta İstanbul'da bir araya gelecek. I_vote_lcap96%Kongrede 3062 oy alarak bordo-mavili kulübün 16. başkanı olan Muharrem Usta, Galatasaray ve Beşiktaş'ı şampiyon yapan teknik direktör Mircea Lucescu ile önümüzdeki hafta İstanbul'da bir araya gelecek. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Kongrede 3062 oy alarak bordo-mavili kulübün 16. başkanı olan Muharrem Usta, Galatasaray ve Beşiktaş'ı şampiyon yapan teknik direktör Mircea Lucescu ile önümüzdeki hafta İstanbul'da bir araya gelecek. I_vote_lcap1%Kongrede 3062 oy alarak bordo-mavili kulübün 16. başkanı olan Muharrem Usta, Galatasaray ve Beşiktaş'ı şampiyon yapan teknik direktör Mircea Lucescu ile önümüzdeki hafta İstanbul'da bir araya gelecek. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Kongrede 3062 oy alarak bordo-mavili kulübün 16. başkanı olan Muharrem Usta, Galatasaray ve Beşiktaş'ı şampiyon yapan teknik direktör Mircea Lucescu ile önümüzdeki hafta İstanbul'da bir araya gelecek. I_vote_lcap1%Kongrede 3062 oy alarak bordo-mavili kulübün 16. başkanı olan Muharrem Usta, Galatasaray ve Beşiktaş'ı şampiyon yapan teknik direktör Mircea Lucescu ile önümüzdeki hafta İstanbul'da bir araya gelecek. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Kongrede 3062 oy alarak bordo-mavili kulübün 16. başkanı olan Muharrem Usta, Galatasaray ve Beşiktaş'ı şampiyon yapan teknik direktör Mircea Lucescu ile önümüzdeki hafta İstanbul'da bir araya gelecek. I_vote_lcap3%Kongrede 3062 oy alarak bordo-mavili kulübün 16. başkanı olan Muharrem Usta, Galatasaray ve Beşiktaş'ı şampiyon yapan teknik direktör Mircea Lucescu ile önümüzdeki hafta İstanbul'da bir araya gelecek. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Kongrede 3062 oy alarak bordo-mavili kulübün 16. başkanı olan Muharrem Usta, Galatasaray ve Beşiktaş'ı şampiyon yapan teknik direktör Mircea Lucescu ile önümüzdeki hafta İstanbul'da bir araya gelecek.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum


-
-

Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, adaylık sürecince Mircea Lucescu ile görüştüğünü, sezon sonunda Rumen teknik adamın bordo-mavili takımın başına geçme ihtimalinin olduğunu söylemişti.

Şu anda Shakhtar Donetsk’i çalıştıran başarılı hocanın, önümüzdeki hafta içinde Türkiye’den aldığı bir davet için İstanbul’a geleceği, bu sırada Başkan Usta ile görüşeceği öğrenildi.

Trabzonspor Kulübü Basın Sözcüsü Asım Örem, yönetim kurulunun ilk toplantısında, teknik direktör Sadi Tekelioğlu ile ligin ilk yarının bitimine kadar çalışma kararı alındığını açıkladı.

DUBLE LUCESCU

Seçimin ardından 3 yıllık bir proje için kollan sıvayan Muharrem Usta, Mircea Lucescu'yu CEO olarak kulübün başına getirmeyi planlıyor. Oğlu Razvan ve Hami Mandıralı da onun altında teknik yönetimden sorumlu olacak.

Seçimin ardından takımı toparlamak için yoğun bir mesaiye başlayan Başkan Muharrem Usta, bu sezon teknik ekipte çok önemli bir değişiklik düşünmüyor.

Ancak Usta'nın asıl planı gelecek sezonlarla ilgili. Takımı güvenilir ve deneyimli bir teknik ekibe teslim etmek isteyen Usta, daha önce ön görüşmelerini yaptığı Mircea Lucescu'yu CEO yapacak. Luce kulübün futbolla ilgili her şeyini planlayacak ve uygulayacak. Yönetim öneride bulunacak ama kesinlikle müdahale olmayacak.

TAVSİYE VAR ISRAR YOK

Yönetim, Luce'ye oğlu Razvan'ı ve Hami Mandıralı'yı da önerecek. Bu şekilde Rumen teknik adamın deneyimlerinin ve bilgisinin genç nesillere aktarılması ve Trabzonspor'un geleceği için yatırım yapılması da ön görülüyor. Mandıralı daha önce Luce'nin altında çalışabileceğini açıkladı.

Yeni yönetim takım içindeki huzursuzlukları bitirmek için de harekete geçti. Geçmiş yönetim tarafından kadro dışı bırakılan Soner Aydoğdu ve Serdar Gürler dün kulübe çağrılıp, bir görüşme yapıldı. İki oyuncunun affedilip idmana alınması bekleniyor.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz