İşte Tarkan'ın evleneceği kız
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

İşte Tarkan'ın evleneceği kız I_vote_lcap96%İşte Tarkan'ın evleneceği kız I_vote_rcap 96% [ 915 ]
İşte Tarkan'ın evleneceği kız I_vote_lcap1%İşte Tarkan'ın evleneceği kız I_vote_rcap 1% [ 7 ]
İşte Tarkan'ın evleneceği kız I_vote_lcap1%İşte Tarkan'ın evleneceği kız I_vote_rcap 1% [ 6 ]
İşte Tarkan'ın evleneceği kız I_vote_lcap3%İşte Tarkan'ın evleneceği kız I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Nikola Jokic 40 sayı attı, Denver seride öne geçti
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:55:48

» Galatasaray Kulübünün başkan adaylarından Süheyl Batum, vizyonunu ve hedeflerini paylaşmak üzere kongre üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Kulübün Kalamış'taki tesislerinde gerçekleştirilen kahvaltıya Süheyl Batum ve yönetim listesinde bulunan kişiler
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:54:35

» Galatasaray taraftarından Fenerbahçe maçı için olay yaratan koreografi hazırlığı iddiası!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:53:07

» Fenerbahçe'nin eski golcüsü Emenike'den Aziz Yıldırım paylaşımları! Galatasaray'a gönderme yapmayı da ihmal etmedi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:51:33

» Ferdi Kadıoğlu için istenilen bonservisi kabul ettiler! Yıldız isim yeni sezonda 'Ada' yolcusu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:49:55

» Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a tarihi çağrı! ''Fenerbahçe için gelin yeni bir sayfa açalım, ne yapacaksak birlikte yapalım''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:48:56

» Kerem İnan: "Galatasaray’ın minimum 3 gol atacağını düşünüyorum"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:47:47

» Galatasaray-Fenerbahçe maçı için araba parasına bilet satılıyor! Tam 750 bin TL'ye onlarca bilet satışta...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:46:50

» Kerem Aktürkoğlu, Süper Lig devi Beşiktaş ile görüşme yapacak! Transfer döneminin bomba gelişmesi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:41:11

» Beşiktaş Sergen Yalçın ile görüştü! Başarılı hocanın şartları belli oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:40:12

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İşte Tarkan'ın evleneceği kız

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1İşte Tarkan'ın evleneceği kız Empty İşte Tarkan'ın evleneceği kız Ptsi 14 Ara. - 20:12:01

Yazar : EgzotikForum

-
-

Tarkan, uzun süre ilişki yaşayıp daha sonra arasının bozulduğu Cezayirli Asia ile barıştı. Birlikte yaşayan çift evlilik kararı aldı.
Milliyet'ten Ali Eyüboğlu, Tarkan'ın Almanya'da bir Türk kızıyla evleneceğini iddia etmişti.
Hürriyet'ten İzzet Çapa ise Tarkan'ın evlilik kararı aldığı kız arkadaşının 14 yıl önce Paris'te bir gece kulübünde tanıştığı Cezayirli Asia olduğunu yazdı.
Çapa yazısında, bir ara ilişkileri sekteye uğrayan ikilinin 2013'te barıştığını, geçen kış Almaya Köln'de birlikte yaşadıklarını ve evlilik kararı aldıklarını belirtti.
İşte Tarkan'ın evleneceği kız Asiaaa2_400

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]