Rıdvan Dilmen, Kayserispor - Galatasaray maçını değerlendirdi. Galatasaray'ın maça başladığı orta saha kurgusunun hayal kırıklığı olduğunu belirten Dilmen, Sarı Kırmızılılar'ın şampiyonluk şansının en fazla yüzde 10 olduğunu belirtti.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttumAnket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Rıdvan Dilmen, Kayserispor - Galatasaray maçını değerlendirdi. Galatasaray'ın maça başladığı orta saha kurgusunun hayal kırıklığı olduğunu belirten Dilmen, Sarı Kırmızılılar'ın şampiyonluk şansının en fazla yüzde 10 olduğunu belirtti. I_vote_lcap96%Rıdvan Dilmen, Kayserispor - Galatasaray maçını değerlendirdi. Galatasaray'ın maça başladığı orta saha kurgusunun hayal kırıklığı olduğunu belirten Dilmen, Sarı Kırmızılılar'ın şampiyonluk şansının en fazla yüzde 10 olduğunu belirtti. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Rıdvan Dilmen, Kayserispor - Galatasaray maçını değerlendirdi. Galatasaray'ın maça başladığı orta saha kurgusunun hayal kırıklığı olduğunu belirten Dilmen, Sarı Kırmızılılar'ın şampiyonluk şansının en fazla yüzde 10 olduğunu belirtti. I_vote_lcap1%Rıdvan Dilmen, Kayserispor - Galatasaray maçını değerlendirdi. Galatasaray'ın maça başladığı orta saha kurgusunun hayal kırıklığı olduğunu belirten Dilmen, Sarı Kırmızılılar'ın şampiyonluk şansının en fazla yüzde 10 olduğunu belirtti. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Rıdvan Dilmen, Kayserispor - Galatasaray maçını değerlendirdi. Galatasaray'ın maça başladığı orta saha kurgusunun hayal kırıklığı olduğunu belirten Dilmen, Sarı Kırmızılılar'ın şampiyonluk şansının en fazla yüzde 10 olduğunu belirtti. I_vote_lcap1%Rıdvan Dilmen, Kayserispor - Galatasaray maçını değerlendirdi. Galatasaray'ın maça başladığı orta saha kurgusunun hayal kırıklığı olduğunu belirten Dilmen, Sarı Kırmızılılar'ın şampiyonluk şansının en fazla yüzde 10 olduğunu belirtti. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Rıdvan Dilmen, Kayserispor - Galatasaray maçını değerlendirdi. Galatasaray'ın maça başladığı orta saha kurgusunun hayal kırıklığı olduğunu belirten Dilmen, Sarı Kırmızılılar'ın şampiyonluk şansının en fazla yüzde 10 olduğunu belirtti. I_vote_lcap3%Rıdvan Dilmen, Kayserispor - Galatasaray maçını değerlendirdi. Galatasaray'ın maça başladığı orta saha kurgusunun hayal kırıklığı olduğunu belirten Dilmen, Sarı Kırmızılılar'ın şampiyonluk şansının en fazla yüzde 10 olduğunu belirtti. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Rıdvan Dilmen, Kayserispor - Galatasaray maçını değerlendirdi. Galatasaray'ın maça başladığı orta saha kurgusunun hayal kırıklığı olduğunu belirten Dilmen, Sarı Kırmızılılar'ın şampiyonluk şansının en fazla yüzde 10 olduğunu belirtti.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum


-
-

Yorumcu Rıdvan Dilmen, NTVSpor'daki '%100 Futbol'  programında Kayserispor - Galatasaray maçının 90 dakikasını değerlendirdi.

Dilmen'in yorumları şu şekilde:

"Kadro hayal kırıklığı"

Kayserispor çıkışta olan bir takım. Her geçen gün iyiye gidiyorlar. Sneijder'in olmaması önemli ama Galatasaray'ın temel sorunları var. Ben açıkçası bugün kadroyu görünce hayal kırıklığına uğradım. Bu, 8 puan önde olan takımın orta sahasıdır. 8 puan gerideki takımın değil. Galatasaray ilk yarı 17 maçta 21 puan kaybetti. Son 4 yılda 3 kez şampiyon olan bir takımdan bahsediyoruz. Önünüzde iki takım olursa ve 5-6 puan fark yemeye başlarsanız, oyuncular da yavaş yavaş kopmalar başlar. Yüzde 10 kaldı ya da kalmadı şampiyonluk şansı... Sadece bir takımla çekişse belki... Mustafa hoca Beşiktaş'la altıncılıktan geldi, şampiyon oldu ama Beşiktaş ve Galatasaray'ın erken koptuğu bir zamandı.
"Kayseri kopup gidebilirdi"

Sizin temelinizde, takımınızda gol pozisyonu vermek zaten var. Kayseri bu sezon bir maçta herhalde bu kadar pozisyon bulmamıştır. Üçe üç, üçe iki yakaladığı pozisyonlarda Kayseri golü de bulabilirdi. Biseswar da biraz ciddi olsa, fizik kondisyonu olsa maç erken de kopabilirdi. 

"Denizli yönetimle konuşur"

Mustafa hoca 'Ben kariyerimi koydum ortaya... Her gün kötüye gidiyoruz' diye düşünüp, yönetimle transfer konusunu mutlaka konuşacaktır. Ancak medyada belirtildiği gibi öyle yıldız transferi ya da yüksek maliyetli oyuncu transferi beklememek lazım"

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz