Tiyatro4, BEN, FEUERBACH ile İzmir, Bursa, Bandırma ve Ankara’da
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu 1 Eylül Pazar Saat 21:50'de açık olacak.
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttum

Counter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Tiyatro4, BEN, FEUERBACH ile İzmir, Bursa, Bandırma ve Ankara’da I_vote_lcap96%Tiyatro4, BEN, FEUERBACH ile İzmir, Bursa, Bandırma ve Ankara’da I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Tiyatro4, BEN, FEUERBACH ile İzmir, Bursa, Bandırma ve Ankara’da I_vote_lcap1%Tiyatro4, BEN, FEUERBACH ile İzmir, Bursa, Bandırma ve Ankara’da I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Tiyatro4, BEN, FEUERBACH ile İzmir, Bursa, Bandırma ve Ankara’da I_vote_lcap1%Tiyatro4, BEN, FEUERBACH ile İzmir, Bursa, Bandırma ve Ankara’da I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Tiyatro4, BEN, FEUERBACH ile İzmir, Bursa, Bandırma ve Ankara’da I_vote_lcap3%Tiyatro4, BEN, FEUERBACH ile İzmir, Bursa, Bandırma ve Ankara’da I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Galatasaray'da ayrılık! Kazımcan Karataş, Rusya'ya kiralandı
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Tem. - 18:47:25

» Fenerbahçe'de ayrılık... Umut Nayir'in yeni takımı belli oldu!
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Tem. - 18:45:57

» Beşiktaş'ın yeni hocası Giovanni van Bronckhorst'tan Ante Rebic için kadro dışı kararı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Tem. - 18:43:27

» Berkan Kutlu'dan Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye gönderme! ''Bizi ilgilendirmiyorlar''
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Tem. - 18:42:37

» Yeşim Salkım dondurmanın topunun fiyatını açıkladı, CHP'li belediyelere patladı! Bodrum, Çeşme...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Tem. - 18:40:57

» Kerem Bürsin kaslarını gösterdi sosyal medya yıkıldı! “Yunan heykeli gibi”
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Tem. - 18:39:50

» Seren Serengil önce sokak hayvanları yasasına karşı çıktı sonra da Çağla Şıkel'i hedef aldı! 'Ne boş bir kadınsın'
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Tem. - 18:38:57

» 4'ncü kez evlenen Burak Sergen balayına doymadı! 26 yaş küçük eşiyle yeni rotası bakın neresi oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Tem. - 18:36:13

» Ünlü modacı Emel Yıldırım Bodrum'daki fiyatlara isyan etti! Bir fincan kahve için...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Tem. - 18:34:58

» Serdar Dursun'un yeni adresi belli oldu! Gollerine Alanyaspor formasıyla devam edecek...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Tem. - 18:33:43

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Tiyatro4, BEN, FEUERBACH ile İzmir, Bursa, Bandırma ve Ankara’da

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Tiyatro4’ün dördüncü sezonuna giren oyunu ‘BEN, FEUERBACH’ 2016 yılını turne ile karşılıyor. Oyun; 8 Ocak’ta İzmir, 20 Ocak’ta Bandırma, 21 Ocak’ta Bursa ve 10 Şubat’ta Ankara’da sahnelenecek.
Yenilikçi projeleri ile seyircinin ilgisini kısa sürede çekerek adını İzmir ve İstanbul’da tiyatro seyircilerine duyurmayı başaran Tiyatro4, 2012 yılında İzmir’de kuruldu. İlk oyunları ‘Ben, Feuerbach’ tiyatro dünyasına merhaba demek için özenle seçildi ve ekibin tiyatroya bakış açısını seyircileri ile doğrudan paylaşabileceği bir oyun olarak tasarlandı.
Üç sezondur sahnelenmeye devam eden oyunda başarılı oyuncu Kağan Uluca’nın canlandırdığı Feuerbach karakteri, deha ile delilik arasındaki ince çizgide geziyor ve bir düellonun taraflarından biri oluyor. Zifiri karanlıkta başlayan ve bir süre böyle devam eden oyunda ışığı arayan deneyimli aktör Feuerbach, sahnelerden 7 yıl uzak kaldıktan sonra sahneye kavuşma arzusuyla bir yönetmen ile görüşmek üzere tiyatroya geliyor. Ancak onu değerlendirecek yönetmenin henüz gelmediğini öğreniyor ve ona eşlik eden asistan ile yönetmeni beklemeye başlıyor.
Salonu dolduran seyirciler ise, Feuerbach’ın sahnede kalma çabası ile trajikomik bir hal alan bu bekleme sürecinde soluksuz bir performansa tanık oluyor.
Oyunda ‘Feuerbach’ rolünde, seyircinin televizyon ve sahnelerden tanıdığı ve beğeniyle takip ettiği KAĞAN ULUCA, ’Asistan’ rolünde ise yeni dönem yetenekli oyuncularından AYTUNGA ATATOPRAK sahne alıyor. Sahnede Kağan Uluca ve Aytunga Atatoprak’a ‘Kadın’ rolünde NİLAY GÖK eşlik ediyor.
Süre : 60 dk.
Detaylı bilgi: www.tiyatro4.com – 0(537) 760 04 10

GÖSTERİM PROGRAMI
08 OCAK CUMA – 20.00 NARLIDERE AKM – İZMİR (Biletler Biletix’te.)
Bilgi için : 0(536) 213 02 02 *Ortak Sahne organizasyonudur.

20 OCAK ÇARŞAMBA – 20.00 BARIŞ MANÇO K.MERKEZİ – BANDIRMA
Bilgi için : 0(530) 252 42 28 *Bizim Çocuklarımız Sanat Kültür ve Doğa Derneği organizasyonudur.

21 OCAK PERŞEMBE – 20.30 SANATMAHAL – BURSA (Biletler Biletiva’da.)
Bilgi için : 0(224) 483 21 61

10 ŞUBAT ÇARŞAMBA – 20.00 ÇAĞDAŞ SANATLAR MERKEZİ – ANKARA
Bilgi için : 0(537)760 04 10

BEN, FEUERBACH
Yazan.Tankred DORST
Çeviren.Sema ENGİN EDİNSEL
Yöneten.Derya EFE
Dramaturji.Nazlı DOĞAN
Oyuncular.Kağan ULUCA, Aytunga ATATOPRAK, Nilay GÖK
Sahne Tasarım. Polat CANPOLAT
Müzik.Utku GÜCOĞLU

https://www.egzotikforum.com