Mustafa Ceceli katıldığı programda hayatına ve projelerine dair açıklamalar yaptı. “Esra Sönmezer ile Çek Çekiştir” programına katılan Mustafa Ceceli, sunucu Esra Sönmezer’in sorularına tüm içtenliği ve samimiyetiyle yanıt verdi. Mustafa Ceceli “ Ben zate
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Mustafa Ceceli katıldığı programda hayatına ve projelerine dair açıklamalar yaptı. “Esra Sönmezer ile Çek Çekiştir” programına katılan Mustafa Ceceli, sunucu Esra Sönmezer’in sorularına tüm içtenliği ve samimiyetiyle yanıt verdi. Mustafa Ceceli “ Ben zate I_vote_lcap96%Mustafa Ceceli katıldığı programda hayatına ve projelerine dair açıklamalar yaptı. “Esra Sönmezer ile Çek Çekiştir” programına katılan Mustafa Ceceli, sunucu Esra Sönmezer’in sorularına tüm içtenliği ve samimiyetiyle yanıt verdi. Mustafa Ceceli “ Ben zate I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Mustafa Ceceli katıldığı programda hayatına ve projelerine dair açıklamalar yaptı. “Esra Sönmezer ile Çek Çekiştir” programına katılan Mustafa Ceceli, sunucu Esra Sönmezer’in sorularına tüm içtenliği ve samimiyetiyle yanıt verdi. Mustafa Ceceli “ Ben zate I_vote_lcap1%Mustafa Ceceli katıldığı programda hayatına ve projelerine dair açıklamalar yaptı. “Esra Sönmezer ile Çek Çekiştir” programına katılan Mustafa Ceceli, sunucu Esra Sönmezer’in sorularına tüm içtenliği ve samimiyetiyle yanıt verdi. Mustafa Ceceli “ Ben zate I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Mustafa Ceceli katıldığı programda hayatına ve projelerine dair açıklamalar yaptı. “Esra Sönmezer ile Çek Çekiştir” programına katılan Mustafa Ceceli, sunucu Esra Sönmezer’in sorularına tüm içtenliği ve samimiyetiyle yanıt verdi. Mustafa Ceceli “ Ben zate I_vote_lcap1%Mustafa Ceceli katıldığı programda hayatına ve projelerine dair açıklamalar yaptı. “Esra Sönmezer ile Çek Çekiştir” programına katılan Mustafa Ceceli, sunucu Esra Sönmezer’in sorularına tüm içtenliği ve samimiyetiyle yanıt verdi. Mustafa Ceceli “ Ben zate I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Mustafa Ceceli katıldığı programda hayatına ve projelerine dair açıklamalar yaptı. “Esra Sönmezer ile Çek Çekiştir” programına katılan Mustafa Ceceli, sunucu Esra Sönmezer’in sorularına tüm içtenliği ve samimiyetiyle yanıt verdi. Mustafa Ceceli “ Ben zate I_vote_lcap3%Mustafa Ceceli katıldığı programda hayatına ve projelerine dair açıklamalar yaptı. “Esra Sönmezer ile Çek Çekiştir” programına katılan Mustafa Ceceli, sunucu Esra Sönmezer’in sorularına tüm içtenliği ve samimiyetiyle yanıt verdi. Mustafa Ceceli “ Ben zate I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 13.05.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 19:04:52

» 13.05.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 19:02:32

» Deniz Kimyoncuoğlu NCAA yolunda!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:56:37

» Fenerbahçe, Kayserispor'u 3-0 mağlup ederek şampiyonluk şansını sürdürdü!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:50:05

» Fenerbahçe, puan rekorunu egale etti
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:48:41

» Batshuayi, Fenerbahçe'de her şeye rağmen parıldıyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:47:43

» Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin tarihi değişti!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:46:44

» Beşiktaş ile Trabzonspor'un karşı karşıya geleceği Ziraat Türkiye Kupası finali, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:43:03

» Milli okçu Mete Gazoz, Açık Hava Avrupa Okçuluk Şampiyonası Klasik Yay Erkekler dalında altın madalya kazandı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:40:00

» Halkbank, Efeler Ligi’nde şampiyon oldu!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:39:02

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Mustafa Ceceli katıldığı programda hayatına ve projelerine dair açıklamalar yaptı. “Esra Sönmezer ile Çek Çekiştir” programına katılan Mustafa Ceceli, sunucu Esra Sönmezer’in sorularına tüm içtenliği ve samimiyetiyle yanıt verdi. Mustafa Ceceli “ Ben zate

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Mustafa Ceceli katıldığı programda hayatına ve projelerine dair açıklamalar yaptı. “Esra Sönmezer ile Çek Çekiştir” programına katılan Mustafa Ceceli, sunucu Esra Sönmezer’in sorularına tüm içtenliği ve samimiyetiyle yanıt verdi. Mustafa Ceceli “ Ben zaten yanlışlıkla şarkıcı oldum” itirafının ardından “Evde hanımın sözü geçer” cümlesiyle itiraflara devam etti.
Güzel bir proje olursa, oyunculuğa da sıcak bakacağını dile getiren Ceceli “8 yaşlarında TRT ekranlarında bir dizi filmde oynadım. Bana uygun bir senaryo olursa bugün de oynarım” dedi. Trafikte kural hatası yapanlara tahammül edemediğini fakat İsviçre’de yaptıkları klip çekiminde ceza yediğini de anlatan usta müzik adamı, Esra Sönmezer’in samimiyetine içinden geldiği gibi cevaplarla doyumsuz bir sohbete imza attılar.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]