Galatasaray, Indiependente'de forma giyen Martin Benitez için son teklifi sundu. Sarı Kırmızılılar'ın Arjantin kulübü ile yaptığı pazarlığın da detayları ortaya çıktı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttumAnket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Galatasaray, Indiependente'de forma giyen Martin Benitez için son teklifi sundu. Sarı Kırmızılılar'ın Arjantin kulübü ile yaptığı pazarlığın da detayları ortaya çıktı. I_vote_lcap96%Galatasaray, Indiependente'de forma giyen Martin Benitez için son teklifi sundu. Sarı Kırmızılılar'ın Arjantin kulübü ile yaptığı pazarlığın da detayları ortaya çıktı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Galatasaray, Indiependente'de forma giyen Martin Benitez için son teklifi sundu. Sarı Kırmızılılar'ın Arjantin kulübü ile yaptığı pazarlığın da detayları ortaya çıktı. I_vote_lcap1%Galatasaray, Indiependente'de forma giyen Martin Benitez için son teklifi sundu. Sarı Kırmızılılar'ın Arjantin kulübü ile yaptığı pazarlığın da detayları ortaya çıktı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Galatasaray, Indiependente'de forma giyen Martin Benitez için son teklifi sundu. Sarı Kırmızılılar'ın Arjantin kulübü ile yaptığı pazarlığın da detayları ortaya çıktı. I_vote_lcap1%Galatasaray, Indiependente'de forma giyen Martin Benitez için son teklifi sundu. Sarı Kırmızılılar'ın Arjantin kulübü ile yaptığı pazarlığın da detayları ortaya çıktı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Galatasaray, Indiependente'de forma giyen Martin Benitez için son teklifi sundu. Sarı Kırmızılılar'ın Arjantin kulübü ile yaptığı pazarlığın da detayları ortaya çıktı. I_vote_lcap3%Galatasaray, Indiependente'de forma giyen Martin Benitez için son teklifi sundu. Sarı Kırmızılılar'ın Arjantin kulübü ile yaptığı pazarlığın da detayları ortaya çıktı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Galatasaray, Indiependente'de forma giyen Martin Benitez için son teklifi sundu. Sarı Kırmızılılar'ın Arjantin kulübü ile yaptığı pazarlığın da detayları ortaya çıktı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum


-
-

Ara transfer döneminde hızlı bir çalışma gerçekleştiren Galatasaray yönetimi, Donk ve Linnes'ten sonra rotasını Güney Amerika'ya çevirdi. Arjantin kulübü Indiependente takımında forma giyen Martin Benitez için transfer seferi düzenleyen Fatih İşbecer ve ekibi, kulübün yöneticileriyle sıkı pazarlık içerisine girdi.


10 milyon Euro'yla kapı açıldı

Indiependente kulübü yöneticileri, Sarı Kırmızılı yöneticilere oyuncu için 10 milyon Euro'dan kapıyı açtı. Ancak Sarı Kırmızılı yönetimi ise bu rakamın çok fazla olduğunu söyleyerek 8.5 milyon Euro'ya kadar düşürmüş. Ancak İşbecer ve ekibinin bu fiyatı çok görmesi üzerine son görüşmede rest çektiği öğrenildi.

Haber bekleniyor

Cim Bom'un idarecileri, 21 yaşındaki forvet oyuncusuyla görüşüp oyuncuyu ikna etti. Ancak futbolcunun kulübü 8.5 milyon Euro'da diretti. Fatih İşbecer, Arjantinli yöneticiler ile bir kez daha masaya oturdu ve 5 milyon Euro'luk son teklifini yaptı. Mustafa Denizli'nin ısrarla istediği Benitez için Fatih İşbecer'in "Bundan sonra sizin tavrınız bu transferin akıbetini belirleyecek. Artık bir kuruş artırmayız." diyerek masadan kalktığı öğrenildi.

Sarı Kırmızılı yöneticilerin bu dakikadan itibaren Arjantin kulübünün son kararını vermesini beklediği, eğer sunulan teklifin kabul edilmemesi halinde transferden vazgeçileceği belirtildi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz