Galatasaray Yönetimi gitmesine sıcak baktı, futbolcu da gitmek istedi ancak İngiliz kulübü son anda satış opsiyonuyla kiralamak istediğini belirtti.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttumAnket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Galatasaray Yönetimi gitmesine sıcak baktı, futbolcu da gitmek istedi ancak İngiliz kulübü son anda satış opsiyonuyla kiralamak istediğini belirtti. I_vote_lcap96%Galatasaray Yönetimi gitmesine sıcak baktı, futbolcu da gitmek istedi ancak İngiliz kulübü son anda satış opsiyonuyla kiralamak istediğini belirtti. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Galatasaray Yönetimi gitmesine sıcak baktı, futbolcu da gitmek istedi ancak İngiliz kulübü son anda satış opsiyonuyla kiralamak istediğini belirtti. I_vote_lcap1%Galatasaray Yönetimi gitmesine sıcak baktı, futbolcu da gitmek istedi ancak İngiliz kulübü son anda satış opsiyonuyla kiralamak istediğini belirtti. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Galatasaray Yönetimi gitmesine sıcak baktı, futbolcu da gitmek istedi ancak İngiliz kulübü son anda satış opsiyonuyla kiralamak istediğini belirtti. I_vote_lcap1%Galatasaray Yönetimi gitmesine sıcak baktı, futbolcu da gitmek istedi ancak İngiliz kulübü son anda satış opsiyonuyla kiralamak istediğini belirtti. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Galatasaray Yönetimi gitmesine sıcak baktı, futbolcu da gitmek istedi ancak İngiliz kulübü son anda satış opsiyonuyla kiralamak istediğini belirtti. I_vote_lcap3%Galatasaray Yönetimi gitmesine sıcak baktı, futbolcu da gitmek istedi ancak İngiliz kulübü son anda satış opsiyonuyla kiralamak istediğini belirtti. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Galatasaray Yönetimi gitmesine sıcak baktı, futbolcu da gitmek istedi ancak İngiliz kulübü son anda satış opsiyonuyla kiralamak istediğini belirtti.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum


-
-

Bilic yönetimindeki West Ham, bonservisi için opsiyon olarak 5 milyon euro öneride bulundu.
Galatasaray'ın Burak Yılmaz için beklediği teklif nihayet geldi, golcüye talip olan İngiliz Premier Lig takımlarından West Ham, satış değil kiralama yoluyla Burak'a talip olduğunu iletti.

Beşiktaş'ın eski hocası Slaven Bilic'in teknik patronluğunu yaptığı West Ham United'tan beklenen resmi teklif sarı-kırmızılılar için hayal kırıklığı yarattı.

Geçen hafta Burak Yılmaz'ın bonservisi için Galatasaray'a 7 milyon euro teklif yapacağını söyleyen İngiliz ekibi, dün yaptığı resmi teklifinde Burak Yılmaz'ı kiralık olarak kadrosuna katmak istediğini ve satın alma opsiyonu olarak da 5 milyon euronun mukaveleye yazılması önerisinde bulundu.

West Hamlı idarecilerin, İngiltere'deki yüzde 45'lik yüksek vergi nedeniyle Burak'a ödenecek paranın bonservisten düşürülerek maliyeti azaltma yoluna gittikleri dile getirildi.
Galatasaray'dan 2.8 milyon euro net para alan, her sezon 50 bin euro artarak sözleşmesi devam eden Burak'ın 2019'a kadar mukavelesi bulunuyor.

Kulüpte kalabilir

İngiliz kulübünün bu tavrı hayal kırıklığı yarattı. Sarı-kırmızılı yönetimin satmaya sıcak baktığı Burak da gitmek istiyordu. Ancak bu gelişmeden dolayı Burak'ın kulüpte kalma ihtimali güçlendi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz