Luis Nani için 20 milyon euro öneren Çinliler, bu rakamın daha da üstüne çıkmasına rağmen şampiyonluğu riske atmak istemeyen sarı-lacivertliler bir kez daha hayır yanıtını verdi. Robin van Persie için gelen teklifler de geri çevrildi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu 1 Eylül Pazar Saat 21:50'de açık olacak.
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttumCounter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Luis Nani için 20 milyon euro öneren Çinliler, bu rakamın daha da üstüne çıkmasına rağmen şampiyonluğu riske atmak istemeyen sarı-lacivertliler bir kez daha hayır yanıtını verdi. Robin van Persie için gelen teklifler de geri çevrildi. I_vote_lcap96%Luis Nani için 20 milyon euro öneren Çinliler, bu rakamın daha da üstüne çıkmasına rağmen şampiyonluğu riske atmak istemeyen sarı-lacivertliler bir kez daha hayır yanıtını verdi. Robin van Persie için gelen teklifler de geri çevrildi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Luis Nani için 20 milyon euro öneren Çinliler, bu rakamın daha da üstüne çıkmasına rağmen şampiyonluğu riske atmak istemeyen sarı-lacivertliler bir kez daha hayır yanıtını verdi. Robin van Persie için gelen teklifler de geri çevrildi. I_vote_lcap1%Luis Nani için 20 milyon euro öneren Çinliler, bu rakamın daha da üstüne çıkmasına rağmen şampiyonluğu riske atmak istemeyen sarı-lacivertliler bir kez daha hayır yanıtını verdi. Robin van Persie için gelen teklifler de geri çevrildi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Luis Nani için 20 milyon euro öneren Çinliler, bu rakamın daha da üstüne çıkmasına rağmen şampiyonluğu riske atmak istemeyen sarı-lacivertliler bir kez daha hayır yanıtını verdi. Robin van Persie için gelen teklifler de geri çevrildi. I_vote_lcap1%Luis Nani için 20 milyon euro öneren Çinliler, bu rakamın daha da üstüne çıkmasına rağmen şampiyonluğu riske atmak istemeyen sarı-lacivertliler bir kez daha hayır yanıtını verdi. Robin van Persie için gelen teklifler de geri çevrildi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Luis Nani için 20 milyon euro öneren Çinliler, bu rakamın daha da üstüne çıkmasına rağmen şampiyonluğu riske atmak istemeyen sarı-lacivertliler bir kez daha hayır yanıtını verdi. Robin van Persie için gelen teklifler de geri çevrildi. I_vote_lcap3%Luis Nani için 20 milyon euro öneren Çinliler, bu rakamın daha da üstüne çıkmasına rağmen şampiyonluğu riske atmak istemeyen sarı-lacivertliler bir kez daha hayır yanıtını verdi. Robin van Persie için gelen teklifler de geri çevrildi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Luis Nani için 20 milyon euro öneren Çinliler, bu rakamın daha da üstüne çıkmasına rağmen şampiyonluğu riske atmak istemeyen sarı-lacivertliler bir kez daha hayır yanıtını verdi. Robin van Persie için gelen teklifler de geri çevrildi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum


-
-

Futbolda Çin fırtınası hızını her geçen gün biraz daha artırarak devam ediyor. Astronomik ücretlere yıldız isimleri ligine katan Çinliler, Türkiye’deki önemli isimlere de kancayı taktı.

Fenerbahçe’nin iki yıldızı da bu kulüplerin takibine girdi. Luis Nani için yapılan 20 milyon euroluk teklif geri çevrilmesine rağmen, bu transfer defteri bir türlü kapanmıyor. Çinliler’in bu rakamın da üzerine çıkarak sarı-lacivertli yönetimin kapısını bir kez daha çaldığı ancak sonuç alamadığı belirlendi.

Benzer bir durum Van Persie’de de yaşandı. Hollandalı yıldız için başka bir Çin ekibi tarafından yine benzer bir teklif sunuldu. Ancak yönetim net bir dille bu teklifi de geri çevirdi.
Takımın iki önemli yıldızına gelen bu tekliflerin kabul edilmemesindeki en önemli sebep ise hedeflenen sportif başarı. Yeni kurulan kadrodaki bu isimlerden birinin ayrılması yönetime göre başarının riske atılması anlamına geliyor. Sarı-lacivertliler için öncelikli hedef şampiyonluk, ardından da özlem ile beklenen Şampiyonlar Ligi’nde mücadele etmek. Bunun yolu da kurulan iyi kadroyu muhafaza etmekten geçiyor. Yöneticiler mevcut kadroya güvendiklerini ve uzun vadede büyük başarılara imza atacaklarına inandıklarını ifade ettiler.
Ligin en değerli kadrolarından birine sahip olan Fenerbahçe’nin iki yabancısı Kjaer ve Diego’nun da takipte olduğu ancak gelen hiçbir teklifin dikkate alınmadığı belirtildi.

16

Luis Nani bu sezon ligde 16 maça çıktı. Portekizli yıldız altı gol beş asist yaparak takımına büyük katkı verdi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz