Saha sonuçlarıyla çok kötü bir dönem geçiren Trabzonspor'da sakat ve hasta oyuncuların sağlık durumlarıyla ilgili de kötü haberler geldi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttumAnket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Saha sonuçlarıyla çok kötü bir dönem geçiren Trabzonspor'da sakat ve hasta oyuncuların sağlık durumlarıyla ilgili de kötü haberler geldi. I_vote_lcap96%Saha sonuçlarıyla çok kötü bir dönem geçiren Trabzonspor'da sakat ve hasta oyuncuların sağlık durumlarıyla ilgili de kötü haberler geldi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Saha sonuçlarıyla çok kötü bir dönem geçiren Trabzonspor'da sakat ve hasta oyuncuların sağlık durumlarıyla ilgili de kötü haberler geldi. I_vote_lcap1%Saha sonuçlarıyla çok kötü bir dönem geçiren Trabzonspor'da sakat ve hasta oyuncuların sağlık durumlarıyla ilgili de kötü haberler geldi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Saha sonuçlarıyla çok kötü bir dönem geçiren Trabzonspor'da sakat ve hasta oyuncuların sağlık durumlarıyla ilgili de kötü haberler geldi. I_vote_lcap1%Saha sonuçlarıyla çok kötü bir dönem geçiren Trabzonspor'da sakat ve hasta oyuncuların sağlık durumlarıyla ilgili de kötü haberler geldi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Saha sonuçlarıyla çok kötü bir dönem geçiren Trabzonspor'da sakat ve hasta oyuncuların sağlık durumlarıyla ilgili de kötü haberler geldi. I_vote_lcap3%Saha sonuçlarıyla çok kötü bir dönem geçiren Trabzonspor'da sakat ve hasta oyuncuların sağlık durumlarıyla ilgili de kötü haberler geldi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Saha sonuçlarıyla çok kötü bir dönem geçiren Trabzonspor'da sakat ve hasta oyuncuların sağlık durumlarıyla ilgili de kötü haberler geldi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum


-
-

Sağlık Komisyonu'nun toplanarak raporları incelemesi sonrası, Basın Sözcüsü Prof. Dr. Asım Örem, durumu kamuoyu ile paylaştı.


GÜRAY 2 AY YOK!
Akhisar Belediyespor’la Trabzon’da oynanan Türkiye Kupası maçında sağ kolunda dirsek çıkığı yaşayan yeni tranfser Güray Vural’ın yapılan MR incelemesinde, dirsek iç ve dış yan bağ yırtığı ve şiddetli yumuşak doku zedelenmesi tanısı konduğunu vurgulayan Basın Sözcüsü Örem, oyuncunun 2 ay sahalardan uzak kalacağını belirtti.

MEHMET EKİCİ 5 HAFTA YOK!
Arka uyluk kasında yırtık bulunan Mehmet Ekici’nin de 5 hafta sonra idmanlara çıkabileceğini ifade eden Trabzonspor Basın Sözcüsü, oyuncunun kalp krizi sonrası hastaneye kaldırılan babasının durumu nedeniyle tedavisine Almanya'da devam ettiğini söyledi.

CARDOZO 3 HAFTA YOK!
Yine Akhisar ile oynanan Türkiye Kupası maçında arka uyluğunda ani ağrı hisseden Oscar Cardozo'nun yapılan MR incelenmesinde ise kas lifi yırtığına rastlandığını söyleyen Prof. Dr. Asım Örem, golcü oyuncunun 3 hafta antrenmanlara katılamayacağını açıkladı.

OKAY 3 HAFTA YOK!
Örem, Akhisar Belediyespor’la oynanan lig maçında sol arka baldır kasında ani ağrı hisseden Okay Yokuşlu'ya ise kas lifi yırtığı tanısı konduğunu ve bu oyuncunun 3 hafta takımdan uzak kalacağını açıkladı.

VE DİĞER İSİMLER...
Prof. Dr. Asım Örem, dizinde efüzyon ve yumuşak doku ödemi oluşan Onur Kıvrak'ın cuma günkü antrenmana katılmasının beklendiğini, ağır gribal enfeksiyon geçiren Jose Bosingwa ve Musa Nizam'ın hastaneden taburcu olduğunu ve evde dinleneceğini, ayağında yumuşak doku ve kemik iliği ödemi bulunan Mustafa Yumlu ve ağır bronşit geçiren Aykut Demir'in ise antrenmanlara başladığını söyledi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz