Galatasaray'ın altyapısından yetişen ve taraftarların ortalarını beğenmediği 31 yaşındaki Sabri Reyiz'le ilgili bilinmeyen bir gerçek ortaya çıktı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttumAnket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Galatasaray'ın altyapısından yetişen ve taraftarların ortalarını beğenmediği 31 yaşındaki Sabri Reyiz'le ilgili bilinmeyen bir gerçek ortaya çıktı. I_vote_lcap96%Galatasaray'ın altyapısından yetişen ve taraftarların ortalarını beğenmediği 31 yaşındaki Sabri Reyiz'le ilgili bilinmeyen bir gerçek ortaya çıktı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Galatasaray'ın altyapısından yetişen ve taraftarların ortalarını beğenmediği 31 yaşındaki Sabri Reyiz'le ilgili bilinmeyen bir gerçek ortaya çıktı. I_vote_lcap1%Galatasaray'ın altyapısından yetişen ve taraftarların ortalarını beğenmediği 31 yaşındaki Sabri Reyiz'le ilgili bilinmeyen bir gerçek ortaya çıktı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Galatasaray'ın altyapısından yetişen ve taraftarların ortalarını beğenmediği 31 yaşındaki Sabri Reyiz'le ilgili bilinmeyen bir gerçek ortaya çıktı. I_vote_lcap1%Galatasaray'ın altyapısından yetişen ve taraftarların ortalarını beğenmediği 31 yaşındaki Sabri Reyiz'le ilgili bilinmeyen bir gerçek ortaya çıktı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Galatasaray'ın altyapısından yetişen ve taraftarların ortalarını beğenmediği 31 yaşındaki Sabri Reyiz'le ilgili bilinmeyen bir gerçek ortaya çıktı. I_vote_lcap3%Galatasaray'ın altyapısından yetişen ve taraftarların ortalarını beğenmediği 31 yaşındaki Sabri Reyiz'le ilgili bilinmeyen bir gerçek ortaya çıktı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Galatasaray'ın altyapısından yetişen ve taraftarların ortalarını beğenmediği 31 yaşındaki Sabri Reyiz'le ilgili bilinmeyen bir gerçek ortaya çıktı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum


-
-

Sabri Reyiz geçen sezon gözden çıkarılmış, futbola nokta koymuştu. Ancak bir şans daha verilen ve bunu iyi değerlendiren sağ bek ile 1+1 yıllık sözleşme yapılmış ve opsiyon 15 maça endekslenmişti.

Aralık ayında o opsiyonu kazanıyordu ki Sabri jest yaptı ve o maddeyi kaldırdı. Böylece Aslan'ın karı 4.8 milyon TL oldu.

Sabri'yle ilgili bilinmeyen bir gerçek daha ortaya çıktı. Tecrübeli oyuncu, yarın Lazio maçında oynarsa 30 maça çıktığı için 300 bin TL ekstra prim alacak.

Galatasaray'da şu anda 5 asist yapan sağ beke Linnes transferi olmasına rağmen hala Sabri görev alıyor. Sözleşmesindeki bir madde ise ona yarın Lazio maçında görev alması halinde yine para kazandırıyor.

Bu sezon 29 resmi maçta oynayan Sabri, Avrupa Kupası sınavında da ter dökerse 30 resmi müsabakayı tamamladığı için 300 bin TL ekstra prim almaya hak kazanacak.

Öncesinde de 15 resmi maçta oynadığı için 300 bin TL daha kazandığını belirtelim.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz