Son günlerin en çok konuşulan oyuncularından Elçin Sangu, Glamour Dergisi'nin mart sayısına kapak oldu.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Son günlerin en çok konuşulan oyuncularından Elçin Sangu, Glamour Dergisi'nin mart sayısına kapak oldu. I_vote_lcap96%Son günlerin en çok konuşulan oyuncularından Elçin Sangu, Glamour Dergisi'nin mart sayısına kapak oldu. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Son günlerin en çok konuşulan oyuncularından Elçin Sangu, Glamour Dergisi'nin mart sayısına kapak oldu. I_vote_lcap1%Son günlerin en çok konuşulan oyuncularından Elçin Sangu, Glamour Dergisi'nin mart sayısına kapak oldu. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Son günlerin en çok konuşulan oyuncularından Elçin Sangu, Glamour Dergisi'nin mart sayısına kapak oldu. I_vote_lcap1%Son günlerin en çok konuşulan oyuncularından Elçin Sangu, Glamour Dergisi'nin mart sayısına kapak oldu. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Son günlerin en çok konuşulan oyuncularından Elçin Sangu, Glamour Dergisi'nin mart sayısına kapak oldu. I_vote_lcap3%Son günlerin en çok konuşulan oyuncularından Elçin Sangu, Glamour Dergisi'nin mart sayısına kapak oldu. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Son günlerin en çok konuşulan oyuncularından Elçin Sangu, Glamour Dergisi'nin mart sayısına kapak oldu.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Dergiye verdiği röportajda hakkında bilinmeyenleri anlatan genç oyuncu, "Yaşım ilerledikçe defter ve kalem de biriktirmeye başladım. Yazı yeteneğim yok, olmasını çok isterdim ama. Boş boş duruyor o defterler.

Son günlerin en çok konuşulan oyuncularından Elçin Sangu, Glamour Dergisi'nin mart sayısına kapak oldu. Elcin1

Günün birinde bir şeyler yazmayı çok isterim ama. Senaryo yazmak isterim mesela. İleride bir filmim olsa fena mı olur" diyerek gelecek planları arasında film çekmek olduğunu söyledi.
Son günlerin en çok konuşulan oyuncularından Elçin Sangu, Glamour Dergisi'nin mart sayısına kapak oldu. Elcin2

Röportajında "Biraz klişe gelebilir ama bu hayatta yaptığım hiçbir şeyden pişmanlık duymadım. Olmuşsa olmuştur, yaşanmışsa yaşanmıştır.

Son günlerin en çok konuşulan oyuncularından Elçin Sangu, Glamour Dergisi'nin mart sayısına kapak oldu. Elcin3

Bunu bir pişmanlık olarak almamak lazım ama geçmişe dönsem, konservatuvarı yeniden okuyup daha iyi bir yerde bırakabilmeyi isterdim" diyen Sangu, kendisini karışık kaset jenerasyonunun temsilcilerinden biri olarak tanımlarken "Çok iyi müzik seçerim. Bende sevdiği şarkıyı başa sarıp sarıp tekrar dinleme hastalığı var. Takılıyorum. Sıkılmıyorum bu durumdan da. Sıkılırsam biraz ara veriyorum sonra tekrar dinliyorum" şeklinde konuştu.
Son günlerin en çok konuşulan oyuncularından Elçin Sangu, Glamour Dergisi'nin mart sayısına kapak oldu. Elcin4

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]