Galatasaray İkinci Başkanı Cengiz Özyalçın, Gençlerbirliği maçının ardından açıklamalarda bulundu.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu 1 Eylül Pazar Saat 21:50'de açık olacak.
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttum

Counter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Galatasaray İkinci Başkanı Cengiz Özyalçın, Gençlerbirliği maçının ardından açıklamalarda bulundu. I_vote_lcap96%Galatasaray İkinci Başkanı Cengiz Özyalçın, Gençlerbirliği maçının ardından açıklamalarda bulundu. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Galatasaray İkinci Başkanı Cengiz Özyalçın, Gençlerbirliği maçının ardından açıklamalarda bulundu. I_vote_lcap1%Galatasaray İkinci Başkanı Cengiz Özyalçın, Gençlerbirliği maçının ardından açıklamalarda bulundu. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Galatasaray İkinci Başkanı Cengiz Özyalçın, Gençlerbirliği maçının ardından açıklamalarda bulundu. I_vote_lcap1%Galatasaray İkinci Başkanı Cengiz Özyalçın, Gençlerbirliği maçının ardından açıklamalarda bulundu. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Galatasaray İkinci Başkanı Cengiz Özyalçın, Gençlerbirliği maçının ardından açıklamalarda bulundu. I_vote_lcap3%Galatasaray İkinci Başkanı Cengiz Özyalçın, Gençlerbirliği maçının ardından açıklamalarda bulundu. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Galatasaray'da ayrılık! Kazımcan Karataş, Rusya'ya kiralandı
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Tem. - 18:47:25

» Fenerbahçe'de ayrılık... Umut Nayir'in yeni takımı belli oldu!
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Tem. - 18:45:57

» Beşiktaş'ın yeni hocası Giovanni van Bronckhorst'tan Ante Rebic için kadro dışı kararı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Tem. - 18:43:27

» Berkan Kutlu'dan Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye gönderme! ''Bizi ilgilendirmiyorlar''
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Tem. - 18:42:37

» Yeşim Salkım dondurmanın topunun fiyatını açıkladı, CHP'li belediyelere patladı! Bodrum, Çeşme...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Tem. - 18:40:57

» Kerem Bürsin kaslarını gösterdi sosyal medya yıkıldı! “Yunan heykeli gibi”
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Tem. - 18:39:50

» Seren Serengil önce sokak hayvanları yasasına karşı çıktı sonra da Çağla Şıkel'i hedef aldı! 'Ne boş bir kadınsın'
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Tem. - 18:38:57

» 4'ncü kez evlenen Burak Sergen balayına doymadı! 26 yaş küçük eşiyle yeni rotası bakın neresi oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Tem. - 18:36:13

» Ünlü modacı Emel Yıldırım Bodrum'daki fiyatlara isyan etti! Bir fincan kahve için...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Tem. - 18:34:58

» Serdar Dursun'un yeni adresi belli oldu! Gollerine Alanyaspor formasıyla devam edecek...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Tem. - 18:33:43

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Galatasaray İkinci Başkanı Cengiz Özyalçın, Gençlerbirliği maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Cengiz Özyalçın haftaya oynanacak Fenerbahçe derbisi hakkında, ''Galatasaray - Fenerbahçe maçının ölçüsü olmaz. Bu maçlarda daima sürpriz olmuştur. Bu şu demek değildir. Önümüzdeki maçı Galatasaray kazanacak. Ama elbette kazanmasını isteriz'' dedi.

''Teslim olmayacağız''

Seçim ve mali konular hakkında da konuşan Özyalçın, ''Yaşananlar Galatasaray'ın dibe vuruş şeklidir. Elbette bu zor günlerin içinden çıkacak. Bizim seçim kararı almamız demek yönetimimizin teslimiyetidir. Asla teslim olmayacağız. Mücadele edeceğiz. Ben de sevgili başkanım da asla teslimiyetçi olmadık hayatlarımızda. Galatasaray için mücadeleye devam edeceğiz. Ben teknik komitede değilim, takımla ilgili sorulara teknik ekip cevap verebilir. Ben yönetim kurulu üyesiyim'' ifadelerini kullandı.

Galatasaray Teknik Direktörü Orhan Atik: "Topun bizim ayağımızda olduğu bir kısımda etkimiz çok azdı. İkinici yarıda bu konuda aktif olmamıza rağmen istediğimiz organizasyonları yaratmakta başarılı olamadık. İzleyenleri etkileyen bir futbol olduğunu zannetmiyorum. Bu tip maçlar senenin 2 defasında herkes bekler. Bunların havası ve atmosferi başkadır. Ülkemizde keyif veren bir an yaşanır. Bu haftayı Fenrebahçe haftası olarak doğru değerlendirmek istiyoruz. Bu maça da en iyi şekilde hazırlanmaya çalışacağız."

İbrahim Üzülmez: "Bazıları alay ediyordu"

“Açıkçası bu sonuca üzüldüm. Galatasaray’a karşı ilk 45 dakikada sıkıntı yaşayamadık. İkinci yarıda bazı sıkıntılar yaşadık. Galatasaray’a karşı gösterdiğimiz mücadelenin karşılığını alamadığımızı düşünüyorum. Üzüldüm derken bunu kastediyorum. Galatasaray’ın penaltısından sonra oyunun hakimi biz olduk. Çok net gol pozisyonlarımız var. Böyle büyük bir takıma karşı yakaladığınız bu fırsatları değerlendiremiyorsanız kazanamazsınız. Beraberlik ile yetinirsiniz. O fırsatları harcamasak sonuç çok daha farklı olurdu. Göreve geldiğimiz zaman alaycı tavırları olan insanlar oldu. Onların şu an biraz özeleştiri yapması lazım. İnsanlar bize güvensin. Biz emekçiyiz.”

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]