Ekip Tiyatrosu Nisan 2016 Programı
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu 1 Eylül Pazar Saat 21:50'de açık olacak.
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttum

Counter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Ekip Tiyatrosu Nisan 2016 Programı I_vote_lcap96%Ekip Tiyatrosu Nisan 2016 Programı I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Ekip Tiyatrosu Nisan 2016 Programı I_vote_lcap1%Ekip Tiyatrosu Nisan 2016 Programı I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Ekip Tiyatrosu Nisan 2016 Programı I_vote_lcap1%Ekip Tiyatrosu Nisan 2016 Programı I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Ekip Tiyatrosu Nisan 2016 Programı I_vote_lcap3%Ekip Tiyatrosu Nisan 2016 Programı I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Galatasaray'da ayrılık! Kazımcan Karataş, Rusya'ya kiralandı
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Tem. - 18:47:25

» Fenerbahçe'de ayrılık... Umut Nayir'in yeni takımı belli oldu!
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Tem. - 18:45:57

» Beşiktaş'ın yeni hocası Giovanni van Bronckhorst'tan Ante Rebic için kadro dışı kararı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Tem. - 18:43:27

» Berkan Kutlu'dan Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye gönderme! ''Bizi ilgilendirmiyorlar''
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Tem. - 18:42:37

» Yeşim Salkım dondurmanın topunun fiyatını açıkladı, CHP'li belediyelere patladı! Bodrum, Çeşme...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Tem. - 18:40:57

» Kerem Bürsin kaslarını gösterdi sosyal medya yıkıldı! “Yunan heykeli gibi”
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Tem. - 18:39:50

» Seren Serengil önce sokak hayvanları yasasına karşı çıktı sonra da Çağla Şıkel'i hedef aldı! 'Ne boş bir kadınsın'
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Tem. - 18:38:57

» 4'ncü kez evlenen Burak Sergen balayına doymadı! 26 yaş küçük eşiyle yeni rotası bakın neresi oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Tem. - 18:36:13

» Ünlü modacı Emel Yıldırım Bodrum'daki fiyatlara isyan etti! Bir fincan kahve için...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Tem. - 18:34:58

» Serdar Dursun'un yeni adresi belli oldu! Gollerine Alanyaspor formasıyla devam edecek...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 25 Tem. - 18:33:43

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Ekip Tiyatrosu Nisan 2016 Programı

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Ekip Tiyatrosu Nisan 2016 Programı Empty Ekip Tiyatrosu Nisan 2016 Programı Cuma 25 Mart - 10:54:12

Yazar : EgzotikForum

-
-

AVRUPA için SEZONUN SON OYUNLARI!
1 Nisan’da Sarıyer Halk Eğitim Merkezi’nde,
22 ve 23 Nisan’da Bursa Nâzım Hikmet Kültürevi’nde,
15 ve 25 Nisan’da Talimhane Tiyatrosu’nda!
MAYIS’TA YOK!

90’ların Avrupa’sında bir sınır kasabası, bir tren istasyonu. Değişen çağ, kalkan sınırlar, gözden düşen değerler… Savaştan kaçmış mülteciler ve kasabanın yerlileri… Yükselen ırkçılık, her boşluğu ustaca değerlendiren faşizm… Ne yazık ki her zamanki gibi tanıdık bir hikâye!

EKİP Tiyatrosu & Nilüfer Belediyesi “Tiyatro” işbirliğiyle

YAZAN: David Greig ÇEVİREN: Hakan Silahsızoğlu YÖNETEN: Cem Uslu SAHNE ve KOSTÜM TASARIMI: Başak Özdoğan IŞIK TASARIMI: İsmail Sağır ASİSTANLAR: Birnil Sarıkaş, Yaprak Yılmaz, Uğur Ulusoy AFİŞ ve TANITIM KARTI: Hatice Çavdar TANITIM FİLMİ: Onat Esenman FOTOĞRAFLAR: Burak Bulut Yıldırım, Emre Koşak.

OYNAYANLAR: Simel Aksünger, Ömer Fırat Köker, Bora Pak, İsmail Sağır, Mehmet Solmaz, Cihat Süvarioğlu, Ayşegül Uraz, Hakan Emre Ünal.

Ne zaman? Saat kaçta? Nerede?

—-

İKİ KAPILI EV 5 ve 19 Nisan’da garajistanbul’da,
10 Nisan’da Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivali’nde!

Tiyatro patronu Patara, kumpanyası için yeni bir oyun ararken eline Calderón de la Barca’nın “İki Kapılı Evi Koruması Güç” adlı oyunu geçer. Oyun için ideal (!) kadrosunu vakit kaybetmeksizin kuran Patara ile oyuncuları Aşkoş, Güzeellik, Tata, Küt ve Saftirik, neredeyse 400 yıllık bu eski oyunu kendilerince yeniden sahneye koyarlar…

Ekin Yazın Dostları Tiyatro Ödülleri 2014 – 2015
Komedi Dalında “Yılın Oyunu”

YAZAN: Pedro Calderón de la Barca ÇEVİREN: Onur Alagöz, Nihan Demirelli UYARLAYAN: EKİP YÖNETEN: Cem Uslu OYUNCU KOÇU: Mine Çerçi SAHNE TASARIMI: Cem Uslu, Öner Serkan Şimşek IŞIK TASARIMI: Cem Yılmazer KOSTÜM ve AKSESUAR: Duygu Yetiş, Simel Aksünger, Ayşegül Uraz ASİSTANLAR: Dündar Taşal, Zeynep Ertan, Bora Pak AFİŞ: Duygu Yetiş TANITIM KARTI: Hatice Çavdar TANITIM FİLMİ: Onat Esenman FOTOĞRAFLAR: Burak Bulut Yıldırım, Ali Güler, Aslıhan Avcı, Adıhan Şentürk.

OYNAYANLAR: Simel Aksünger, Ömer Fırat Köker, İsmail Sağır, Ayşegül Uraz, Hakan Emre Ünal, Duygu Yetiş.

—-

MACBETH 20. İstanbul Tiyatro Festivali’nde!

EKİP 20. İstanbul Tiyatro Festivali’ne William Shakespeare’in ölümsüz eseri Macbeth ile katılıyor.

25 ve 26 Mayıs tarihlerinde Üsküdar Tekel Sahnesi’nde sahnelenecek oyunun biletleri İKSV gişesinden veya biletix’ten satın alınabilir.

“Tiyatro tarihinin en ünlü ve Shakespeare’in en önemli oyunlarından olan Macbeth hiçbir zaman eskimedi ve güncelliğini yitirmedi. İskoçya beylerinden Macbeth, öğrendiği kehanetin gücüyle Kral Duncan’ı öldürüp tacı ele geçirdi ve iktidarını elinde tutmak için hiçbir şeyden kaçınmadı. Arzularının esiri mi oldu Macbeth? Yoksa hakkı olduğuna inandığı şeyi almak için dönemin koşullarınca belirlenen yegâne yöntemi mi uyguladı? İktidarı ele geçirmenin ve elinde tutmanın yolları bugün ne kadar farklı?”

YAZAN: William Shakespeare ÇEVİREN: Sabahattin Eyüboğlu YÖNETEN: Bülent Emin Yarar SAHNE ve KOSTÜM TASARIMI: Başak Özdoğan IŞIK TASARIMI: Cem Yılmazer KUKLA: Candan Seda Balaban MÜZİK: Orhan Enes Kuzu & Hüseyin Korkma ASİSTAN: Sevilay Ergüler FOTOĞRAF: Burak Bulut Yıldırım TANITIM GÖRSELİ: Hatice Çavdar

OYNAYANLAR: Simel Aksünger, Serkan Altıntaş, Aziz Caner İnan, Murat Kapu, İsmail Sağır, Ayşegül Uraz, Cem Uslu.

garajistanbul adres: Tom Tom Mah. Yeni Çarşı Cad. Kaymakam Reşat Bey Sk.11A Beyoğlu / İstanbul
Telefon: 0212 244 44 99

Talimhane Tiyatrosu adres: Abide-i Hürriyet Cad. No: 211. BlackOUT AVM Şişli / İstanbul
Telefon: 0212 238 85 09

Nâzım Hikmet Kültürevi adres: Yüzüncü Yıl Mah. Uğur Mumcu Bulvarı. No: 7/A Nilüfer / Bursa
Telefon: 0224 413 27 37 – 0224 413 36 34

Hacı Ömer Sabancı Kültür Merkezi adres: Adana, Kayalıbağ, 01010 Seyhan / Adana
Telefon: 0322 352 32 90

Sarıyer Halk Eğitim Merkezi adres: Merkez Mah., 34450 Sarıyer / İstanbul
Telefon: 0212 242 16 63

Üsküdar Tekel Sahnesi adres: Paşa Limanı. No: 66 Üsküdar / İstanbul
Telefon: 0216 532 02 03

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]