Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, olay yaratacak bir iddiada bulunarak, "Lucescu ile yeni sezon için anlaştık ancak Türkiye’den bazı kişiler devreye girip işi bozdular" dedi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttumAnket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, olay yaratacak bir iddiada bulunarak, "Lucescu ile yeni sezon için anlaştık ancak Türkiye’den bazı kişiler devreye girip işi bozdular" dedi. I_vote_lcap96%Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, olay yaratacak bir iddiada bulunarak, "Lucescu ile yeni sezon için anlaştık ancak Türkiye’den bazı kişiler devreye girip işi bozdular" dedi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, olay yaratacak bir iddiada bulunarak, "Lucescu ile yeni sezon için anlaştık ancak Türkiye’den bazı kişiler devreye girip işi bozdular" dedi. I_vote_lcap1%Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, olay yaratacak bir iddiada bulunarak, "Lucescu ile yeni sezon için anlaştık ancak Türkiye’den bazı kişiler devreye girip işi bozdular" dedi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, olay yaratacak bir iddiada bulunarak, "Lucescu ile yeni sezon için anlaştık ancak Türkiye’den bazı kişiler devreye girip işi bozdular" dedi. I_vote_lcap1%Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, olay yaratacak bir iddiada bulunarak, "Lucescu ile yeni sezon için anlaştık ancak Türkiye’den bazı kişiler devreye girip işi bozdular" dedi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, olay yaratacak bir iddiada bulunarak, "Lucescu ile yeni sezon için anlaştık ancak Türkiye’den bazı kişiler devreye girip işi bozdular" dedi. I_vote_lcap3%Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, olay yaratacak bir iddiada bulunarak, "Lucescu ile yeni sezon için anlaştık ancak Türkiye’den bazı kişiler devreye girip işi bozdular" dedi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, olay yaratacak bir iddiada bulunarak, "Lucescu ile yeni sezon için anlaştık ancak Türkiye’den bazı kişiler devreye girip işi bozdular" dedi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum


-
-

Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, Mircea Lucescu ile transfer görüşmelerinin, Türkiye'deki bazı kişiler tarafından bozulduğunu söyledi. Başkan Usta, "Lucescu ile neredeyse işi bitiriyordum. Romanya'dan 5 ay için bir teknik adam gönderip daha sonra takımın başına geçecekti.

Ancak Türkiye'de bazı kişiler işi bozdu. Ukrayna Federasyonu dahil olmak üzere Lucescu'ya yazı gönderip, 'Ne oluyor, sen bir kulübün başındasın' şeklinde uyardılar. Shakhtar'ın da Avrupa Ligi'nde yarı finale çıkmasıyla görüşmeler tıkandı" dedi.
'SEZON SONUNA DEK KONUŞMAYACAĞIM'
Hakkında çıkan transfer iddialarıyla ilgili Rumen basınına konuşan Lucescu ise, "Çok defa farklı kulüpler için yakıştırmalar yapıldı. Bunlar ne benim ne başında olduğum takımın ne de Shakhtar taraftarının hoşuna gidiyor.

Ben kimseyle bir görüşme yapmadım. Ne Galatasaray ne Fenerbahçe ne de Trabzonspor... Açık konuşmak gerekirse sezon sonuna kadar da kimseyle görüşmek istemiyorum" dedi. Açıklamasında 'sezon sonuna kadar' ifadesi dikkat çeken Rumen teknik adamın mukavelesi Haziran'da bitiyor.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz