Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, sürekli sorun yaşadığı genç yöneticilerin yerine Faruk Süren, Abdürrahim Albayrak, Haldun Üstünel gibi camianın tecrübeli isimlerini almayı planlıyor.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttumAnket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, sürekli sorun yaşadığı genç yöneticilerin yerine Faruk Süren, Abdürrahim Albayrak, Haldun Üstünel gibi camianın tecrübeli isimlerini almayı planlıyor. I_vote_lcap96%Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, sürekli sorun yaşadığı genç yöneticilerin yerine Faruk Süren, Abdürrahim Albayrak, Haldun Üstünel gibi camianın tecrübeli isimlerini almayı planlıyor. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, sürekli sorun yaşadığı genç yöneticilerin yerine Faruk Süren, Abdürrahim Albayrak, Haldun Üstünel gibi camianın tecrübeli isimlerini almayı planlıyor. I_vote_lcap1%Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, sürekli sorun yaşadığı genç yöneticilerin yerine Faruk Süren, Abdürrahim Albayrak, Haldun Üstünel gibi camianın tecrübeli isimlerini almayı planlıyor. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, sürekli sorun yaşadığı genç yöneticilerin yerine Faruk Süren, Abdürrahim Albayrak, Haldun Üstünel gibi camianın tecrübeli isimlerini almayı planlıyor. I_vote_lcap1%Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, sürekli sorun yaşadığı genç yöneticilerin yerine Faruk Süren, Abdürrahim Albayrak, Haldun Üstünel gibi camianın tecrübeli isimlerini almayı planlıyor. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, sürekli sorun yaşadığı genç yöneticilerin yerine Faruk Süren, Abdürrahim Albayrak, Haldun Üstünel gibi camianın tecrübeli isimlerini almayı planlıyor. I_vote_lcap3%Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, sürekli sorun yaşadığı genç yöneticilerin yerine Faruk Süren, Abdürrahim Albayrak, Haldun Üstünel gibi camianın tecrübeli isimlerini almayı planlıyor. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, sürekli sorun yaşadığı genç yöneticilerin yerine Faruk Süren, Abdürrahim Albayrak, Haldun Üstünel gibi camianın tecrübeli isimlerini almayı planlıyor.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum


-
-

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in "tecrübesiz yönetim" eleştirilerinden kurtulmak için bulduğu ara formül de yönetimdeki genç isimleri rahatsız etti.
Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek, camianın ve muhalefetin kongre talebini giderecek formülü buldu.

Bu sezon hem ekonomik hem de sportif olarak büyük sıkıntılar yaşayan ve katılmaya hak kazanması durumunda Avrupa’dan men cezasını çekmek için en az 1 sezon daha bekleyecek olan G.Saray’da Dursun Özbek camiadan gelen seçim baskısına çözümü buldu. Önümüzdeki ay başkanlık koltuğundaki 1. yılını dolduracak olan Özbek olağanüstü genel kurul kararı alması için yapılan presi Sportif A.Ş.’yi değiştirerek gidermeyi hedefliyor. 

ALBAYRAK TARZI İSİMLER

Sportif A.Ş. bünyesinde değişim için seçime gitmesine gerek olmayan Özbek genel kurul kararı almadan A.Ş.’de kan değişikliğine gidecek. Sportif A.Ş.’ye futboldan anlayan isimler getirilecek. Bu isimler eski başkanlar ve camianın ağır toplarıyla görüşülerek ortak mutabakata varılıp seçilecek. Sportif A.Ş.’nin başında ise başkan Dursun Özbek olacak.

Başkanın aklındaki isimler net olsa da kulislerde görev yaptığı her dönemde hem futbolcuların hem de taraftarların sevgilisi olan Abdurrahim Albayrak gibi daha önce kulüpte görev yaptığı dönemde başarılı işleri imza atan Haldun Üstünel gibi isimler aranıyor.

BİR TAŞLA 2 KUŞ VURACAK 

Başkan Dursun Özbek bu operasyonla bir taşla iki kuş vurmayı hedefliyor. Sarı-kırmızılıların Hem muhalefetin hem de camianın seçim  numarası isteğinin önünü geçecek hem de öneriler yönetime girmesi istenen isimleri Sportif A.Ş. getirmiş olacak. Ayrıca bu isimlerin tecrübesi ve yeteneklerinden yararlanarak futbol takımının özlenen başarılara ulaşması sağlanacak. 

EFSANE ÜSTÜNEL DÖNÜYOR

Faruk Süren, Abdurrahim Albayrak ve Haldun Üstünel gibi tecrübeli isimleri Sportif AŞ yönetim kuruluna almayı planlayan Özbek'in bu kararıyla, yönetimindeki genç isimlere by-pass yapacağı sarı-kırmızılı camiada konuşuluyor. G.Saray Başkanı Dursun Özbek'in kardeşi Mehmet Özbek'i de futbol şubesi sorumluluğundan çekmeyi ve kalan iki yıllık başkanlık süresinde Riva projesini kendisine emanet etmesi bekleniyor. Albayrak ve Üstünel gibi tribünlerin sevdiği isimlerin Sportif AŞ yönetimine girmesi halinde Cüneyt Tanman ve Tayfun Demir'in istifa ettiği Galatasaray yönetiminden yeni istifaların gelebileceği de camiada konuşuluyor..
Harry Kewell, Fernando Meira, Milan Baros, Kader Keita, Elano, Jo ve Giovani dos Santos gibi dünyaca ünlü yıldızları takıma kazandıran 'transfer sihirbazı' lakaplı Haldun Üstünel en büyük güç olacak.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz