Murat Boz konuk olduğu programda yıllar önceki görüntüsüyle karşılaşınca ilginç bir tepki verdi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Murat Boz konuk olduğu programda yıllar önceki görüntüsüyle karşılaşınca ilginç bir tepki verdi. I_vote_lcap96%Murat Boz konuk olduğu programda yıllar önceki görüntüsüyle karşılaşınca ilginç bir tepki verdi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Murat Boz konuk olduğu programda yıllar önceki görüntüsüyle karşılaşınca ilginç bir tepki verdi. I_vote_lcap1%Murat Boz konuk olduğu programda yıllar önceki görüntüsüyle karşılaşınca ilginç bir tepki verdi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Murat Boz konuk olduğu programda yıllar önceki görüntüsüyle karşılaşınca ilginç bir tepki verdi. I_vote_lcap1%Murat Boz konuk olduğu programda yıllar önceki görüntüsüyle karşılaşınca ilginç bir tepki verdi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Murat Boz konuk olduğu programda yıllar önceki görüntüsüyle karşılaşınca ilginç bir tepki verdi. I_vote_lcap3%Murat Boz konuk olduğu programda yıllar önceki görüntüsüyle karşılaşınca ilginç bir tepki verdi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 13.05.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 19:04:52

» 13.05.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 19:02:32

» Deniz Kimyoncuoğlu NCAA yolunda!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:56:37

» Fenerbahçe, Kayserispor'u 3-0 mağlup ederek şampiyonluk şansını sürdürdü!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:50:05

» Fenerbahçe, puan rekorunu egale etti
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:48:41

» Batshuayi, Fenerbahçe'de her şeye rağmen parıldıyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:47:43

» Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin tarihi değişti!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:46:44

» Beşiktaş ile Trabzonspor'un karşı karşıya geleceği Ziraat Türkiye Kupası finali, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:43:03

» Milli okçu Mete Gazoz, Açık Hava Avrupa Okçuluk Şampiyonası Klasik Yay Erkekler dalında altın madalya kazandı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:40:00

» Halkbank, Efeler Ligi’nde şampiyon oldu!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:39:02

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Murat Boz konuk olduğu programda yıllar önceki görüntüsüyle karşılaşınca ilginç bir tepki verdi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Murat Boz, şimdilerde sadece müzikal kariyeriyle değil oyunculu ve Aslı Enver birlikteliği ile de konuşuluyor. Janti albümüyle gündemde olan Boz, Uçankuş TV’de Can Tanrıyar’ın konuğu oldu. Aslı Enver’le aşk yaşayan Murat Boz “Araştırdım ve gördüm ki, her zaman çok seven taraf daha çok harcanır” diyerek şaşırttı. Boz aşk hayatıyla ilgili şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.
Murat Boz konuk olduğu programda yıllar önceki görüntüsüyle karşılaşınca ilginç bir tepki verdi. Murat-boz-ic-3

Ben sevdiğimi çok sever ve ona çok bağlanırım. Aşık olduğumda kendimi kaptırırım. En koyu aşk da hesapsız kitapsız, beklentiye girmeden yaşanır. Tabii doğru kişiyi bulmak çok önemli… Ben Aslı’yla çok mutluyum, çok mutluyuz.
Murat Boz konuk olduğu programda yıllar önceki görüntüsüyle karşılaşınca ilginç bir tepki verdi. Murat-boz-ic

Aşık olmayı seviyorum. Canın yanabilir, bunu fazla düşünmeden yaşamak gerek. Bir ara ‘30-40 yıl seven, aşık olan var mı?’ diye araştırdım ve gördüm ki, böyle sevenler de var. Ama her zaman çok seven taraf daha çok harcanır.
Murat Boz konuk olduğu programda yıllar önceki görüntüsüyle karşılaşınca ilginç bir tepki verdi. Murat-boz-ic-2

MURAT BOZ’UN 9 YIL ÖNCESİ
Uçankuş TV’nin arşivinde yer alan 2007 yılındaki eski görüntülerini izleyince şoke olan Murat Boz, “Saçları Maslak Sanayii’de yaptırmış gibiyim! Çok şaşırdım. Bu görüntüleri internette bile izlememiştim. Gençlik dönemlerimdi, hatalar da yaptım” dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]