Trabzonspor Fenerbahçe maçındaki olaylar ülke gündemindekini yerini korurken, maçın 73. dakikasında Nani'nin formasını alan ve bazı taraftarların tepkisine maruz kalan Necati Çelebi isimli taraftar Haber 61'e konuştu.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu 1 Eylül Pazar Saat 21:50'de açık olacak.
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttum

Counter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Trabzonspor Fenerbahçe maçındaki olaylar ülke gündemindekini yerini korurken, maçın 73. dakikasında Nani'nin formasını alan ve bazı taraftarların tepkisine maruz kalan Necati Çelebi isimli taraftar Haber 61'e konuştu. I_vote_lcap96%Trabzonspor Fenerbahçe maçındaki olaylar ülke gündemindekini yerini korurken, maçın 73. dakikasında Nani'nin formasını alan ve bazı taraftarların tepkisine maruz kalan Necati Çelebi isimli taraftar Haber 61'e konuştu. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Trabzonspor Fenerbahçe maçındaki olaylar ülke gündemindekini yerini korurken, maçın 73. dakikasında Nani'nin formasını alan ve bazı taraftarların tepkisine maruz kalan Necati Çelebi isimli taraftar Haber 61'e konuştu. I_vote_lcap1%Trabzonspor Fenerbahçe maçındaki olaylar ülke gündemindekini yerini korurken, maçın 73. dakikasında Nani'nin formasını alan ve bazı taraftarların tepkisine maruz kalan Necati Çelebi isimli taraftar Haber 61'e konuştu. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Trabzonspor Fenerbahçe maçındaki olaylar ülke gündemindekini yerini korurken, maçın 73. dakikasında Nani'nin formasını alan ve bazı taraftarların tepkisine maruz kalan Necati Çelebi isimli taraftar Haber 61'e konuştu. I_vote_lcap1%Trabzonspor Fenerbahçe maçındaki olaylar ülke gündemindekini yerini korurken, maçın 73. dakikasında Nani'nin formasını alan ve bazı taraftarların tepkisine maruz kalan Necati Çelebi isimli taraftar Haber 61'e konuştu. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Trabzonspor Fenerbahçe maçındaki olaylar ülke gündemindekini yerini korurken, maçın 73. dakikasında Nani'nin formasını alan ve bazı taraftarların tepkisine maruz kalan Necati Çelebi isimli taraftar Haber 61'e konuştu. I_vote_lcap3%Trabzonspor Fenerbahçe maçındaki olaylar ülke gündemindekini yerini korurken, maçın 73. dakikasında Nani'nin formasını alan ve bazı taraftarların tepkisine maruz kalan Necati Çelebi isimli taraftar Haber 61'e konuştu. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Trabzonspor Fenerbahçe maçındaki olaylar ülke gündemindekini yerini korurken, maçın 73. dakikasında Nani'nin formasını alan ve bazı taraftarların tepkisine maruz kalan Necati Çelebi isimli taraftar Haber 61'e konuştu.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Fanatik bir Trabzonsporlu olduğunu söyleyen Çelebi, "Doğdum doğalı Trabzonsporluyum. Benim kara sevdam Trabzonspordur. Bu renklerden başka bir tutkum da yoktur. Maçta, tribünde yaşadığım olay tamamen yanlış anlaşılmaktan kaynaklıdır." dedi.
Her seferinde Trabzonspor'un hakkının yendiğini söyleyen Çelebi, Nani'nin formasını yakmak için aldığını belirterek" Tribündeki diğer arkadaşlar dolayısıyla formayı hatıra için aldığımı zannetti. Halbuki böyle bir şey söz konusu değil. Yakmaya fırsat olmadan formayı geri attım. Renkdaşlarımın beni Fenerbahçeli zannetmesi zoruma gidiyor” ifadelerini kullandı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]