Trabzonspor'da geçen hafta kadro dışı kalan Erkan Zengin ve Cavanda yönetim kurulu tarafından affedildi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Trabzonspor'da geçen hafta kadro dışı kalan Erkan Zengin ve Cavanda yönetim kurulu tarafından affedildi. I_vote_lcap96%Trabzonspor'da geçen hafta kadro dışı kalan Erkan Zengin ve Cavanda yönetim kurulu tarafından affedildi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Trabzonspor'da geçen hafta kadro dışı kalan Erkan Zengin ve Cavanda yönetim kurulu tarafından affedildi. I_vote_lcap1%Trabzonspor'da geçen hafta kadro dışı kalan Erkan Zengin ve Cavanda yönetim kurulu tarafından affedildi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Trabzonspor'da geçen hafta kadro dışı kalan Erkan Zengin ve Cavanda yönetim kurulu tarafından affedildi. I_vote_lcap1%Trabzonspor'da geçen hafta kadro dışı kalan Erkan Zengin ve Cavanda yönetim kurulu tarafından affedildi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Trabzonspor'da geçen hafta kadro dışı kalan Erkan Zengin ve Cavanda yönetim kurulu tarafından affedildi. I_vote_lcap3%Trabzonspor'da geçen hafta kadro dışı kalan Erkan Zengin ve Cavanda yönetim kurulu tarafından affedildi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Konyaspor'dan ligin kaderini belirleyecek Galatasaray maçı öncesi hazırlıklar! Tişört bile bastırdılar...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 23 Mayıs - 18:47:46

» Fenerbahçe, Konyaspor-Galatasaray maçı için UEFA'ya başvuruda bulunduğunu açıkladı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 23 Mayıs - 18:46:32

» Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan Acun Ilıcalı sürprizi! Resmen belli oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 23 Mayıs - 18:44:44

» Beşiktaş Sergen Yalçın ile görüştü! Başarılı hocanın şartları belli oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 23 Mayıs - 18:39:40

» Esra Erol kardeşleriyle davette! Üçü de birbirinin kopyası...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 23 Mayıs - 18:35:15

» Bella Hadid bir döndü pir döndü! Modelliği bırakmıştı... Tülden elbisesiyle Cannes'da
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 23 Mayıs - 18:33:51

» Şevval Sam Ru galasında boy gösterdi! "Bu kıyafeti herkes taşıyamaz"
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 23 Mayıs - 18:32:46

» Hadise sahnede kendinden geçti! Yorumlar gecikmedi
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 23 Mayıs - 18:32:02

» Can Tunaboylu sevgilisini darp ettiği iddialarıyla gündemdeydi! Savunmaları gündem oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 23 Mayıs - 18:30:57

» Ankara'da inşaatta vinç halatı koptu; baba- oğulun sonu oldu!
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 23 Mayıs - 18:26:25

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Trabzonspor'da geçen hafta kadro dışı kalan Erkan Zengin ve Cavanda yönetim kurulu tarafından affedildi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Trabzonspor'da yönetim, geçtiğimiz sezon devre arasında kadrosuna kattığı ve önceki günlerde kadro dışı bıraktığı Erkan Zengin ve Cavanda'yı affetme kararı aldı.

Özer Hurmacı, Marko Marin, Fatih Atik ve Sefa Yılmaz'ın ise çalışmalarına A takım yardımcı antrenörü ile çalışmalarına devam edileceği belirtildi.

Bordo Mavili yönetim bu kararını resmi internet sitesinden paylaştı.

İşte Trabzonspor'dan yapılan resmi açıklama;

Geçtiğimiz hafta teknik kadromuzun raporu doğrultusunda performans eksikliği nedeniyle ayrı ve başka bir program dahilinde çalışma yapmalarına karar verilen futbolcularımızdan Erkan Zengin ile Luis Pedro Cavanda, yarın A takımımızla birlikte idmanlara başlayacaktır. Diğer 4 futbolcumuz ise A Takım Yardımcı Antrenörü nezaretinde idmanlarına devam etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]