Diyarbakır'da iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti, 8 kişi yaralandı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Diyarbakır'da iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti, 8 kişi yaralandı. I_vote_lcap96%Diyarbakır'da iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti, 8 kişi yaralandı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Diyarbakır'da iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti, 8 kişi yaralandı. I_vote_lcap1%Diyarbakır'da iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti, 8 kişi yaralandı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Diyarbakır'da iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti, 8 kişi yaralandı. I_vote_lcap1%Diyarbakır'da iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti, 8 kişi yaralandı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Diyarbakır'da iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti, 8 kişi yaralandı. I_vote_lcap3%Diyarbakır'da iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti, 8 kişi yaralandı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Galatasaray'a Şampiyonlar Ligi müjdesi! Dünyaca ünlü oyuncu ile masaya oturacaklar...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:40:04

» Galatasaray'da korkutan Mauro Icardi gelişmesi! En az 2 ay...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:39:21

» Miguel Crespo İspanyol ekibine veda etti! Fenerbahçe'ye geri dönüyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:38:18

» Fenerbahçe ile yaptığı görüşmenin ardından sözleşme uzatma teklifini kabul eden Batshuayi'nin kısa süre içinde imzayı atacağı öğrenildi. Belçikalı oyuncunun sarı-lacivertlilerden yıllık 4 milyon euro civarında bir maaş alacağı iddia ediliyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:37:39

» Trabzonspor resmen açıkladı! Nwakaeme geri döndü
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:35:07

» Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Giovanni van Bronckhorst imzayı attı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:30:54

» Almanlar duyurdu, Beşiktaş'a gün doğdu! Dünyaca ünlü stoper Hummels adım adım geliyor...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:30:13

» Dilan Polat'ın kardeşi Can Doğu tahliye olduktan sonra ilk kez görüntülendi! Son hali dikkat çekti
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:28:15

» Ayşe Arman 18 yaşındaki kızı Alya'yı paylaştı! "Kızın sana çok benziyor"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:27:16

» Nagihan Karadere "Bazı olaylar kameralar önünde olmadı" diyerek anlattı! O sözleri gündem oldu: "Göz göze bile gelmiyordum"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:26:32

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Diyarbakır'da iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti, 8 kişi yaralandı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Diyarbakır-Şanlıurfa karayolunun 12. kilometresinde Selim Can'ın kullandığı otomobil ile karşı yönden gelen bir otomobil çarpıştı.
Kazada sürücü Selim Can olay yerinde yaşamını yitirdi, iki otomobildeki 8 kişi de yaralandı. Bazı yaralılar itfaiye ekiplerinin yardımı ile araçlardan çıkarıldı.

Diyarbakır'da iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti, 8 kişi yaralandı. 20160509-2-16612024-9849549,qqpy07h3_02ZUdL_0zg2KQ

Yaralılar ambulanslarla kentteki çeşitli hastanelere, Can'ın cesedi ise Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesine gönderildi.
Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]