Trabzonspor eski teknik direktörü Ersun Yanal, alacaklarının tahsili sebebiyle kulübe avukatlarını yolladı. Taraflar anlaşma sağladı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttumAnket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Trabzonspor eski teknik direktörü Ersun Yanal, alacaklarının tahsili sebebiyle kulübe avukatlarını yolladı. Taraflar anlaşma sağladı.  I_vote_lcap96%Trabzonspor eski teknik direktörü Ersun Yanal, alacaklarının tahsili sebebiyle kulübe avukatlarını yolladı. Taraflar anlaşma sağladı.  I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Trabzonspor eski teknik direktörü Ersun Yanal, alacaklarının tahsili sebebiyle kulübe avukatlarını yolladı. Taraflar anlaşma sağladı.  I_vote_lcap1%Trabzonspor eski teknik direktörü Ersun Yanal, alacaklarının tahsili sebebiyle kulübe avukatlarını yolladı. Taraflar anlaşma sağladı.  I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Trabzonspor eski teknik direktörü Ersun Yanal, alacaklarının tahsili sebebiyle kulübe avukatlarını yolladı. Taraflar anlaşma sağladı.  I_vote_lcap1%Trabzonspor eski teknik direktörü Ersun Yanal, alacaklarının tahsili sebebiyle kulübe avukatlarını yolladı. Taraflar anlaşma sağladı.  I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Trabzonspor eski teknik direktörü Ersun Yanal, alacaklarının tahsili sebebiyle kulübe avukatlarını yolladı. Taraflar anlaşma sağladı.  I_vote_lcap3%Trabzonspor eski teknik direktörü Ersun Yanal, alacaklarının tahsili sebebiyle kulübe avukatlarını yolladı. Taraflar anlaşma sağladı.  I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Trabzonspor eski teknik direktörü Ersun Yanal, alacaklarının tahsili sebebiyle kulübe avukatlarını yolladı. Taraflar anlaşma sağladı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum


-
-

Trabzonspor’da son dönemlerde yönetimin başı eski borçlar sebebiyle bir hayli ağrıyor. Her ne kadar mevcut ekip rutin ödemeleri yapmaya uğraşsa da birikmiş bakiyeler yeni çözüm arayışlarını zorunlu kılıyor.

Dün Trabzonspor’un Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde kritik bir görüşme vardı.

Adı bir taraftan yeni sezonun teknik direktör adayları arasında anılan Ersun Yanal’ın avukatları, alacakları için Trabzonspor temsilcileriyle masaya oturdu.

Taraflar büyük ölçüde anlaşma sağladı. Buna göre biriken ödemelerin bir kısmı peşin olarak yapılacak, kalanı taksitlendirilecek. Bu konuda yönetimden de bir açıklama geldi.

Özer ve Cardozo...

Genel sekreter Gençağa Meriç, ödeme konusunda yaşanan pürüzlerin eskiye dayandığını belirterek, “Doğal olarak herkes alacaklarını istiyor. Biz da de bir planlama yaparak borçlarımızı yapılandırıyoruz. Kulübün önünü kesecek bir sorun yok. Son olarak Özer ve Cardozo ile ilgili sorunları da bu şekilde hallettik” diye konuştu.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz