Galatasaray eski yöneticisi Abdürrahim Albayrak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile aralarında geçen Fatih Terim diyaloğunu anlattı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttumAnket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Galatasaray eski yöneticisi Abdürrahim Albayrak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile aralarında geçen Fatih Terim diyaloğunu anlattı.  I_vote_lcap96%Galatasaray eski yöneticisi Abdürrahim Albayrak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile aralarında geçen Fatih Terim diyaloğunu anlattı.  I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Galatasaray eski yöneticisi Abdürrahim Albayrak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile aralarında geçen Fatih Terim diyaloğunu anlattı.  I_vote_lcap1%Galatasaray eski yöneticisi Abdürrahim Albayrak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile aralarında geçen Fatih Terim diyaloğunu anlattı.  I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Galatasaray eski yöneticisi Abdürrahim Albayrak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile aralarında geçen Fatih Terim diyaloğunu anlattı.  I_vote_lcap1%Galatasaray eski yöneticisi Abdürrahim Albayrak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile aralarında geçen Fatih Terim diyaloğunu anlattı.  I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Galatasaray eski yöneticisi Abdürrahim Albayrak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile aralarında geçen Fatih Terim diyaloğunu anlattı.  I_vote_lcap3%Galatasaray eski yöneticisi Abdürrahim Albayrak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile aralarında geçen Fatih Terim diyaloğunu anlattı.  I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Galatasaray eski yöneticisi Abdürrahim Albayrak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile aralarında geçen Fatih Terim diyaloğunu anlattı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum


-
-

Galatasaray’ın eski yöneticilerinden Abdürrahim Albayrak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile arasında geçen bir diyaloğu anlattı. Erdoğan’a yakınlığı ile bilinen Albayrak, Terim’in Galatasaray’dan milli takıma gidiş süreci ile ilgili Erdoğan’a, “Niye Terim’i aldınız” diye sorduğunu açıkladı.

Albayrak, “Cumhurbaşkanına neden Terim’i aldınız dedim. Senin başkanın yolladı istemedi ki zaten Terim’i dedi.” diyaloğunu aktardı.
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal’ın göreve gelirken verdiği sözleri görevde iken tutmadığının altını çizen Albayrak, Fatih Terim-Ünal Aysal geriliminin perde arkasını şu sözlerle aktardı:
“2’inci seneden sonra Ünal Aysal’ı çok dolduruşa getirildi. Hatta, soyunma odasında bazı futbolcular direkt başkanı aramaya başladılar. “Ya hoca, ya ben” dediler. O zaman bu işin çok sıkıntıya gireceğini, bir maçtan sonra da soyunma odasından yukarıya beni çağırdılar. Ünal Aysal, “Radikal kararlar aldım, hocayı gönderiyorum. Galatasaray’a yakışmıyor” dedi. Herhalde Mersin İdmanyurdu maçıydı. Hem Ali Dürüst, hem ben karşı çıktık. Biz de ayrılırız dedik. Şampiyonluğa gidiyoruz. 2 gün sonra Juventus maçı var. Biz o akşam o işi vazgeçirdik. Hocayı o akşam göndertmedik.”
Albayrak, Fatih Terim’in ayrılmasının ardından Ünal Aysal’ın hocaya gerek olmadığını söylediğini belirterek şu ifadeleri kullandı:
“O an belli ki, bizimle çalışmayı kafasında bitirmiş belli ki. Şampiyonluk yemeği yenmeden, terimiz üzerimizde soğumadan bu kararı almış. Bütün camia olarak birlikte olduk. Zor şartlarda 2 sene üst üste şampiyon olduk. Ben çok heyecanlanıyordum bir maçta, Ünal Aysal bana dedi ki, “Heyecanlanma, niye heyecanlanıyorsun.” Ben de dedim ki, “Bu işin gelecek senesi de var.”. Ünal Aysal da bana, “Gelecek sene 2 yıldız getiriyorum, hiç hocaya bile gerek yok. Hoca da istemiyorum. Bu takım Şampiyonlar Ligi şampiyonu olacak.” dediği anda, ben “Eyvah, şimdi yandık.” dedim. “Siz bu düşünceye kapıldıysanız, biz felakete gidiyoruz. Barcelona, Chelsea niye antrenör alıyor.” dedim.”

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz